aynı isimde "bein sports (uygulama)" başlığı da var
  • çok pahalı diye düşünüyorum. ayrıca her şeyi tekele dönüştürdüler. eskiden şampiyonlar ligini vs izliyorduk şimdi anca başka kaynaklar kullanırsak.
  • bundan 10 sene sonra hâlâ yayıncı kuruluş olursa ki umarım olmaz (inşallah batar) nerede hata yaptığını arayacak olan firma. ben buraya yazayım da belki bir duyan olur.

bak beyim, anlıyorum paran var, bastırıp şampiyonlar ligi yayın hakkını satın alıyorsun ama ileride neden kimse cl maçları için para vermiyor diye ağlayacaksın.

çünkü sen bugünün öğrencilerine, geleceğin potansiyel müşterilerine sevdirmedin ki cl izlemek için para versinler, göstermedin ki şampiyonlar ligini sevsinler.

haftada bir şampiyonlar ligi maçını açık kanaldan vermediğin için senin kanalın kimsenin kumandasında yer bile edinmedi. zaten futbol sevdalısı olanlar kaçak göçek izliyor ama yeni sevdalılar olmayacak. insanlar kafelerde, kahvehanelerde süper ligi izliyorlar ama kimse gidip kahvede juve - atm maçını izlemez.

herşey para değil demeyeceğim, biliyorum senin için herşey para ama önce satacağın şeyi gösterip sevdirmen lazım, unutturmaman lazım. özetleri bile saklarsan ileride parayı değil babayı alırsın.
  • sosyal medya üzerinden maçlardan anlık gol/pozisyon paylaşmaya başladılar bir süredir. olumlu gelişme.
  • galatasarayı'ın erzurum deplasmanındaki maçını saat 19:00'da biz oynatmadık federasyon oynattı diye maçtan on gün sonra açıklama yapan kuruluş.

ahan da burada
  • yabancı kuralı geldiği an 12 senelik üyeliğimi gözümü kırpmadan sonlandıracağım, internette onlarca site var maç yayını yapan.

yerli çöpleri izlemek için senelik o kadar para veremem maalesef. herkesin bu kural gelmeden tepki vermesi gerek yoksa bize yine tarık çamdalları tolga ciğercileri izletecekler.
  • şu sıralar konuşulmaya başlayan 6+2+2 yabancı kuralının gelmesi halinde üyeliğimi iptal ettireceğim yayıncı kuruluş.

"biz" daha güçlüyüz.
  • smart tv maç özeti izlediğimiz uygulamasında videoları oynatmayan kanal.nedenini bilen varsa yeşillendirebilir.
  • yabancı kuralının uygulanması ile tarihe karışacak olan yayıncı kuruluş.
  • web sitesinden videoları açamıyorum özet izleyemez olduk
  • hiçbir özeti izletmeyen siteye sahip arap kanalı.
hesabın var mı? giriş yap