şükela:  tümü | bugün
  • görüyorsunuz ya arkadaşlar, gerizekalılar her zaman küçücük detaylar ile mutlu olurlar.

ben kendime yakışanı yapıyorum. mesela fenerbahçe'nin şu anki konumuyla bir kere bile dalga geçmedim. çünkü biliyorum ki bugün fenerbahçe'ye olan, yarın herhangi bir takıma olabilir.
  • yav tamam beşiktaş büyük değil. fb ve gs türkiyenin hatta dünyanın en büyük kulübü oldu mu tamam mı?

siktirin gidin beşiktaş sevdamızı bize bırakın.
    size beşiktaş hakkında laf söylemek düşmez, size anca bok yemek düşer.
  • hani sadece galatasaray ile fenerbahçe’ yi koysalar anlayacağım da başakşehir’ in, trabzonspor’ un görselinin olduğu yerde beşiktaş’ ın görselinin olmaması büyük hıyarlıktır. başakşehir kim lan beşiktaş’ ın yanında.

not: gs
  • dünya futbolunda gs, fb ve bjk koca bir hiç. belçika takımı genk bile bizim büyüklerden daha değerli.o yüzden kırmayın birbirinizi.
  • sözlüğün gerçekten çomar kaynadığını görüyoruz bu başlıkta.

adamlar beşiktaşın bir anlık karede olmamasından dolayı zevke gelmiş, ne kadar küçük insanlar varmış la sözkükte !

şu sakallı yandaş adam! ın olduğu karede keşke fenerbahçe de olmasaymış.

beşiktaş, başakşhir denen a.k. futbol klübünden de trabzondan da büyüktür

not: fenerbahçe
  • sen önce git windows'unu etkinleştir,kaçak göçek takılma sonra gelip büyük beşiktaş'ın koca vaşaklarını ağzına sığarsa emmeye başlayabilirsin belki o zaman anlarsın büyük mü değil mi ?

(bkz: haddini bileceksin)
  • sinan engin duymasın çok pis bardak atar' beinine sportuna başlatmayın delirtmeyin adamı'diye de ekler.
  • ülkede, üstteki arkadaş gibi insanlarında olduğunu düşünerek mutlu olmama sebep olan başlık.
  • başakşehir ve trabzonspor'un olduğu yerde beşiktaş'ın olmaması büyük rezilliktir.
    belli ki tineri bu sefer reklamı hazırlayanlar çekmiş.
  • ampülsporun olduğu yerde beşiktaş'ın zaten olmaması gerekir. büyüklük bunu gerektirir.

ama cinconla bizim ne işimiz var orada asıl?