• size göre illa birine verecek değil mi? aklına tükürdüğümün pislikleri. hiçte bile bakire olan anal oral yapmıyor. çevrenizde kendiniz gibi ruhu orospu birkaç kişi gördünüz diye herkesi öyle sanmayın.
  • cogumuzun annesidir,

simdi gidin bi sorun annenize anne sence benim, kiz kardesimin, ablamin falan bakire olup olmamasi onemli mi diye?

alacaginiz cevaba gore burda kufurlerinizi editlersiniz.
  • benim. evleneceğim erkek bakir olmazsa hayatta evlenmem. size de fenalık gelmiyor mu bu adamı onlarca kadının inlettiğini düşününce? onca vajina yalanmış o pis diliyle benim temiz masum çocuklarımla mı konuşacak??? onlara nasıl babalık yapacak? cinsel hastalıktan geçilmeyen, sivilceli pipisini bana kakalamaya çalışacak öyle mi??? yemezler...

edit: ironi arkadaşlar, ironi. hayatta cinsel organlardan çok daha önemli şeyler var. bunlara odaklanalım, kafamızı s.kişle bozduğumuz için geliyor bunlar başımıza hep.
  • ne bekaretmiş arkadaş.ortada güzel bir organ var insanı neşelendiren, keyiflendiren, heyecanlandıran.sabah akşam konuştuğumuz konu zarı ve kanaması.
  • kendi seçimini yapmış kadındır.

namuslu veya namussuz diyemezsiniz.
    isteyen istediğiyle birlikte olur, istemeyen de olmaz, niye karışıyorsunuz ki?
  • bu kadınlar hiç renk vermezler. ben bununla her şeyi yaparım dediğiniz, şen kahkahalarıyla ortalığı inleten, flörtöz, baştan çıkarıcı kadınlar... iş vajinal sevişmeye gelince öyle bir set koyar ki o kadınlar şaşırır kalırsınız. ve aynı zamanda tersi durumlar da yaşadım.
    yeterince deneyim yaşayan bir erkek bu konuda çok keskin konuşmamalı diyorum.
    bekareti önemseyen erkekler olduğu sürece bekareti önemseyen kadınlar da olacak.
    bakirler bakirelerle çiftleşsin biter bu iş diyebiliriz ama orda da kadınların hipergami meselesi girer işin içine. zira evrimsel açıdan en donanımlı adamlar çok sevişmiş adamlar. kadınların bakir erkek arayışı bu açıdan duvara toslar. erkeklerin de bakire arayışı bu kriteri başa tutturup diğer kriterlere önem vermeme nedeniyle yine duvara toslar.
    ne bileyim işte herkes kendi meşrebine göre seçsin sevişsin ne diyim. benim ne işim var burda ki zaten.
  • anal oral demişsiniz de var onları yapanın bakire kalması yakın zamanda zor bi iştir
    ayrıca yol sen olmuş 2020 hala niye muhabbetler hortluyor anlamış değilim
    konuşulmadık neyi kaldı ki
  • önemsemesi bir şey ifade etmez bunun için ne yaptığı önemli

meryem ana misali azize gibi yaşaması lazım önemsiyorsa.

yalnızca evlenmek istediği, aşık olduğu herifle birlikte olabilir artık.

i am a woman i got needs diyerek hareket ediyorsa kendisinin bekarete önem vermesi rte'nin demokrasi savaşına benzer.
  • erkektede bekarlik önemli her erkeğe nasip olmaz.hem erkeğin bakir olanı hz yusuf edebindedir. edep erkege en yakışan şeydir.hz yusuf neden en yakisikli peygamberdı. bunların hepsi birer ibret almayı bilene. bunu zamanla anlarsınız yaşlandıkça yaş aldıkça çoluğa çocuğa karıştıkca allaha el açıp dua ettiğinizde bu elinizde bir sertifikadir belgedir dilekçenin kabulü icin. çünkü hiç bir korku ve kısıtlama yokken edebinizi korumussunuzdur bir kadını incitmemissinizdir şunu unutmayın edepli ve saf duygulu her kadın evlenmeden önce beraber olmussa bile bin pişman olur kahr olur üzülür ömrü boyunca acı çeker içsel bir acıdır bu. bu aciya itmeyin kadinlari.düşünceli olun onlar dusunmuyorsa siz dusunun.cennete girmek kolay değil cehennem gereksiz değil. .
  • diğer kadınları yargılamadığı sürece ne yaparsa yapsın.
hesabın var mı? giriş yap