• bütün kalbimle arzuluyorum.

insan yanında hep çanta taşımak istemiyor. cüzdan + anahtar + çakmak + sigara+ mp3 player + güneş gözlüğü kılıfı da adamın pantolonunun ceplerini balon gibi şişiriyor. işbu pantolon kotsa durum daha da vahim; sıkışıp kalıyor elleriniz ceplerde.

ama bel çantası olan adam öyle mi? hür, kendinden emin, mutlu ve yarınlara ümitle bakan bir birey.

cep telefonu mu? ön cep. bozuk para mı? arkası. biber spreyi mi? ortaya bak. ayı kapanı mı? hemen çıkar yere kur.

tekrar moda olsun bel çantası, tekrar yaşatılsın bunca güzellik!
  • bir an gerçek sanıp dolaptan sergio tacchini marka freebag'imi çıkarmaya koşacaktım ki malesef sadece bir temenniden ibaretmiş :(
  • makul koca memoşko eminim ki fribeg'in tekrar moda olmasıyla son dönemlerinin en mutlu günlerini yaşayacaktır.
  • çocuklar duymasın yeniden başlıyorsa, zamanı gelmiş demektir.
  • yok ben anlamıyorum, cüzdanından, telefonundan, sigarasından, anahtarından ve parasından ve pulundan bir sürü ağırlığı cebinde taşısan daha mı iyi? he noldu şimdi doldurdun ceplerini hayvan gibi doldurdun da noldu? aman çanta taşımayım üzerler, eylenirler benle diye düşünür dururken, baldırına şırınga yemiş gibi gezmek daha mı güzel?

tamam bırak olmasın moda o zaman. taşıyalım cebimizde. te allam.
  • ayak altından geçen taytla kombine edilirse tadından yenmez.
  • (bkz: allah korusun)
  • moda ile işlevselliği karıştırma olayıdır. gayet de kullanıslıdır candır.ister belinize takarsınız ister omuzunuza asarsınız kullanma şekli tamamen size kalmıstır. ben memnunum acıkcası. içine yeri geldi mi tasınabilir hdd,cüzdan, telefon, anahtarlık,fotograf makinesi vs dolduruyorum ve cok da rahat.
hesabın var mı? giriş yap