• "birkiüç desemmmmmm" diye bir şeyler var ya bu şarkıda,garip ediyor,bu aralar fena duygusal bir öküz oldum ondan mıdır nedir anlamadım,o gitarın sesleri işliyor ilmik ilmik adama ,çok fena koyuyor bu şarkıda.eğer hala dinlemediyseniz bu eseri edinin.
  • 90lara fena sarmıştım bi ara. ne var ne yoksa dinliyor arşive ekliyordum. alakalı alakasız herkesi, tek tek şarkı dinlemek değil de albümleri bütün olarak dinlemeyi huy edinmiştim. sonra birgün bi şekilde büyülü yelken ile keşisti yolları arşivimin. albümü dinlerken bu şarkıda kaldım. kaldım da kaldım. kimse bilmesin görmesin de dedim. aşık oldum.

"bir, iki, üç desem yanımda bitsen göz göze gelsek şaşırsan
    anlasan aşık olduğumu "
  • kendinize sakladığınız şarkıların başında gelir,kimse bilmesindir bu şarkıyı çünkü birileri bilirse,severse bu şarkıyı artık mahreminize bir el değmiştir sizin değildir artık.

edit: bilemedim.
  • dinlerken yaşamaya izin vermeyen büyülü yelken şarkısı.
    "bir, iki, üç desem yanımda bitsen göz göze gelsek şaşırsan " ezgisi, imkansızı dönüştürme vuslatını kaygıyla taşır, öyle kalır.olmaz..
    olsun, şarkıdır bazen hayat, yeter.
  • böyle şarkılar yazılmış dünyada.. eskiden mavi radyo*, mavi radyoyken, çalarlardı arada, biz de tek taraflı tek taraflı acı çekerdik..
  • dinleyince bana yazılmış gibi hissettiğim şarkı.
  • bazen aklıma gelen şarkı. artık böyle aşklar kalmadı, uzak bir hayal gibi geliyor artık. biz mi yaşlandık, her şey entropiye mi uğradı bilemiyorum.

çok özlüyorum büyülü yelken dinlediğimiz yılları ve masumiyetimizi.
  • tek taraflı sevmenin acısını bilenlerin, birinin neden ona soğuk davrandığını aşka yoranların, bir ki üç dediğinde asla duygularını ifade edemediği aşkının yanında bitmesini düşleyenlerin şarkısı.

dinlemek isteyenler güncel linke buradan ulaşabilir.
hesabın var mı? giriş yap