• az önce bir sosyal medya sayfasında denk geldiğim fotoğraf, daha önce paylaşıldıysa uyarınız lütfen, ben denk gelmedim.

apartmanın ismini adamlar öyle bir koymuş ki yazılı sınavlarda hani kağıdı doldurursun ama yazdıklarının bilgi değeri sıfırdır ya, hoca sırf kağıdı doldurmuşsun diye geçer not verir, işte bunların durumu da böyle.

düşünsene öbür tarafta hesaba çekiliyorsun beş para etmez bir adamsın cehenneme yollayacaklar ama bakıyorlar "lan adam apartmanın ismini okadar döşemiş, neyse cennetin en alt tabakasına bari alalım" deyip cennete atarlar o derece doldurmuş. buyrunuz efem
  • baştaki besmelenin isme dahil olup olmadığını merak ettiğim apartman.
  • kural basittir. google seo çalışması gibi konu ile alakalı, dolaylı ya da dolaysız keywords eklemen gerekir. tabi, söze nasıl başlayacağını da biliyorsun.
  • yatakları ve alaturka wc taşları kıbleye bakmaz.
    gel gelelim tüm apartmanda ahaber izlenir, yeni şafak okunur. özetle bizden mutlular beyler.
  • ulan kargo gönderirken, adres kısmına nasıl sığdırıyorlar bunu, benim merak ettiğim mesele o.

tanım: şekilci müslümanlık göstergesidir.
  • başbakan ya da seçilmiş reis-i cumhurumuzun sokaktan geçmesi ihtimaline karşı yapılmış/hazırlanmış tabeladır kim bilir belki siz de iyi bir apartman ismi yazarsınız sizin de evinizde çorapla gezip çalan telefonları açıp küçük espriler yapabilir
  • tevhid apartmanında büyümüş bünyemi çok da şaşırtmamıştır.

sorduğunda mülk allah'ındır diyen ve evin tapusunu kuranın içinde saklayan komşularım vardı benim.

yobazlardan daha sevdiğim bir şey varsa o da şekilci müslümanlardır. onları ve milimetrik kesilmiş sakallarını krem tanrıları korusun, kollasın, kanat gersin.
  • yahu insan bu apartmanda nikahlı karısıyla bile cima edemez.
  • mülk allah'ındır apartmanıyla kardeş apartmandır.hani şu dışı komple mozaik kaplı olanlardan.
hesabın var mı? giriş yap