• "ben de muhalifim ama" ülkemin güvenliği ile ilgili bir meselede muhalif olacak kadar alçak değilim. zoruna giden ılıklar illa ki olacaktır. bizi yönetenler evelden beri çok yanlış yaptılar ve yapacaklar. hesap sordum, soracağım da. sadece askıya aldım. unutmuş değilim. muhaliflikten öte vatanseverim çünkü.
  • tun dunya duzenine kitalarin ayrismasina insanin insan uzerinde kurdugu sacma sapan otoriteye birilerinin benim icin belirledigi kurallara onlarin ''uygun'' oldugunu dusunmesine gelenek görenek kisvesinde yapilan zulumlere bu boktan dunyaya muhalifim anasini satayım
  • ırkçı değilim ama arapların anasını sikeyim kalıbından bir farkı olmayan yeni trol beyanıdır.
  • bir cümle ama ile devam ediyorsa bir kaypaklık gelecek demektir.
  • yok öyle değildir. %100 geleceğini düşünen, ülkesini düşünen, vatanına aidiyet duygusunu yitirmemiş kişinin muhalifliği şimdilik arka plana atmasıdır.
  • “rte’yi değil ülkemi savunuyorum” diye devam edeceğim kalıp. muhalifin önde gideniyim ama hain de değilim, gafil de!
  • son zamanlarda yerli otomobil ile birlikte çok sık karşılaştığımız söz.

"ben de muhalifim ama" yerli otomobil çok güzel.
    "ben de muhalifim ama" kanal istanbul çok gerekli.
    "ben de muhalifim ama" reis ülkeyi çok güzel yönetiyor.
    "ben de muhalifim ama" chp çok yanlış yapıyor hiç icraatı yok.
    "ben de muhalifim ama" bla bla

komik lan bunlar.
  • ak partili değilim ama v2.0
  • "ben de muhalifim ama" sigara yasaklarını destekliyorum.
    başka da bir doğru uygulama göremiyorum.

yerli oto yerli değil ve asla %100 elektrikli olarak üretilemeyecek.
    kanal istanbul gereksiz ve çevre katliamı, para bulunamayacak.
    şehir hastaneleri rezil yerler, kimse gitmek istemiyor.
    osmangazi köprüsünden her geçişimde saydırıyorum, köprü var geçen yok.
    yavuz selim köprüsü anasının nikahında, kim gider?
    avrasya tüneli hem pahalı hem bağlantıları çok kötü hem de neden tek şerit giriyor vatandaş?
    metrobüs gibi bir rezillik var mı medeni bir ülkede? hastalık kapmadan birileriyle akraba olmadan yolculuk mümkün değil.
    dünya liderliğini, islam liderliğini istemiyorum. üç gram aklı olan da bu mavallara kanmaz. tüm komşularımızla papaz olduk ve 7-8 milyon ne idüğü belirsiz göçmen girdi ülkeye.

terörle mücadeleyi destekliyorum ama samimi bulmuyorum. dün barışmışlardı hendekler açıldı, yarın yine barışır bunlar işlerine gelirse... olan garibana oluyor.

marmaray zaten ecevit dönemi projesi, severek kullanıyorum.
hesabın var mı? giriş yap