• merhaba, ben fatma turgut.

gerçekten buradayım. sorularınızı bekliyorum.

kanıt

edit: soru cevap bitti. hepinize çok teşekkür ediyorum.

sorularınıza verilmiş yanıtları görmek için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz: (bkz: ben fatma turgut sorularınızı bekliyorum/@fatma turgut)

not: soru cevap etkinliğini mobil ve web tarayıcınızdan takip edebilirsiniz.
  • öncelikle hoş geldiniz, yaptığınız bestelerden size en çok dokunan hangisiydi? keti grubuyla çalışmalarınız olacak mı?
  • kimsiniz efendim.
    • herkese merhaba. fatma turgut ben. izmirliyim. çok ama çok uzun süredir müzik yapıyorum. beni belki model grubundan duymuşsunuzdur daha önce. 3 senedir de fatma turgut olarak hayatıma devam ediyorum. müzik yapıyorum.
  • merhaba fatma hanım, hoşgeldiniz

geçen günlerde model grubu üyelerinin, grup üyesi olduğunuz döneme ait eski şarkılarınızı konserlerinizde okumanızı istemediği ve bunun için dava açtıkları ile ilgili bir haber okudum. bu durum ne kadar gerçeği yansıtıyor ve gelinen aşama nedir? bu şarkılara konserlerinizde yer vermeye devam edecek misiniz?
  • sesin çok güzel. yumurta sarısı ile aran nasıl?
    • hiç sevmem! bu arada benim bildiğim şöyle bir şey var. o yumurtanın sarısı kaygan olduğu için boğazı temizleyen bir şey. sesi güçlendiren bir şey değil ki. o yanlış biliniyor galiba. ayrıca yumurta sarısı sevmiyorum.
  • model neden dağıldı?
    • çünkü başka bir ülkeye gidip yerleştiler. başka ülkede müzik yapmaya karar verdiler. hepsi birden gittiler. ben de burada müzik yapmaya devam edecektim tabii. gitmeye karar verdiler ve gittiler. ben de kaldım. ait olduğum ülkede ait olduğum müziği yapmak için.
  • eski günleri özlüyor musunuz?
  • merhaba fatma hanım,
    ülkemizde basın özgürlüğü olduğunu düşünüyor musunuz ?

not : pena videosuna çıkmalık random sorudur.
  • neden model’den ayırıldınız?
  • fatma turgut kimdir?
hesabın var mı? giriş yap