şükela:  tümü | bugün
  • 2 saat 46 dakikadır online olup tek yaptığı sikli mikli entry girmek olan yazarın uyanış cümlesi..
    (bkz: hemen tematige basliyorum)
  • cepte 12 ytl ile izmirden istanbul'a dönüş bileti bile olmadan gidildiği andır
  • sizin için ilişkinin bittiği andır. artık kafanızda ne aşk kalmıştır ne de sevgili. sebebi belki sizsinizdir belki de o, ama o andan sonra ayrılana kadar artık bir azaptır. onu hala seviyorsunuzdur belki ama aşkla değil. çıkışı çok sancılı olacak bir yoldur bu bazı insanlar için.
  • sevmediğiniz biriyle yaşadığınız sevişmenin hemen sonrasındaki andır. pişmanlıktır. uyanıp, geç kaldığınızı farkettiğiniz andır. paniktir. kafanızın güzel olduğu bir andır. gülümsemektir. hayatınızın ne kadar boktan olduğunu farkettiğiniz andır. hüzündür. iç sesinizi farkedip, hayata geri döndüğünüz andır. yaşam sevincidir.

ama en kötüsü satırlarca yazdığınız entry'nizin aslında o kadar da güzel olmadığının anlaşıldığı andır. zamanın ötesidir.
  • dibe vurma anıdır aynı zamanda silkelenip kendinize gelmenizi sağlar, sağolsun.
  • gece yemek yiyip bittikten sonra pişman olunan andır.
  • birinin insana kattığı ya da alıp götürdüğü şeyler sonucu ortaya çıkan durumdur. mesela birden içindeki güven duygusunu götürür. sonrasında gelen iyi / kötü hiç kimseye inanmıyorsun. bağımsız bir ilişki arayışına girip saçma sapan olayların içinde buluyorsun kendini. olanlardan yola çıkarak sen de ittiriyorsun kendini olayların içine. bi bakıyorsun yapmam dediğin şeyleri yapmışsın iyice saçma sapan bir hal almışsın. ben napıyorum amk diyosun. nasıl kurtulucam diyosun. ne yapıcam diyosun.. sonra düşün düşün, bir umutsuzluk hissii... şu aralar tam da içinde bulunduğum ve kurtulmak için can attığım durumm...