• başta düğün, lüks arabalar, aile yapıları, cep telefonu merakı gibi konular olmak üzere, hintliler ile türkler arasında ne kadar çok benzerlik olduğunu gördüğüm, ingiltere'de yaşanan ırkçılığın nerelere kadar uzandığını öğrenince işin ciddiyetini anladığım ve iyi ki bizde bunun onda biri bile yok diye rahatladığım, "lezbiyenlik" esprilerini yarılarak izlediğim, kızların oynadığı futbolun da izlenebilir olduğunu farkettiğim, türkiye'de olsa futbol oynamak için evden kaçan kızın babası tarafından yamultulacağıni bildiğim, müzikleri ve temposu ile insanı bir an olsun sıkmayan, çok keyifli bir film.
  • ing. beckham usulu domalt.
  • oyunculuk vs.ye fazla takilinmazsa oldukca eglenceli bi film.. my big fat greek wedding'e baya benziyo konu olarak.. bi de olasi bi hintli oglan-esas oglan iliskisini unutmasalarmis keske (ozellikle havaalaninda kirita kirita kosmasini gorunce yani)..
  • munson ve greek weddingli filmlerin futbollu olani, cok eglenceli, zamani gecirmek icin birebir diyebilirim, beckham ailesine sonsuz tesekkurler sunulmus filmin sonunda. yunan dugunu filminden cok daha sempatik ayrica...
  • ingiliz aksanli hindular ile tanismamiza vesile olan film.
  • türkçesi "beckham gibi domalt" olması icabeden sahne ya da başka bişey eseri.
  • bu filmin adinin su sekilde ruyaya girmesi olasidir* ` : ustu acik kalmis vatan evladi entrysi*esnekoldum artikkirilmiyorum: kirilmak` ` : camdan kalp`, olsam olsam* beckham gibi bukuluyorum*".
  • ing. beckham gibi kıvır
  • (bkz: inner smile)
hesabın var mı? giriş yap