• kıyasladığınız adam eren derdiyok(30 yaşında) tetteh daha 21 yaşında olum siz mal mısınız.21 yaşındaki çocuk heralde vuruşlarını geliştirecek.
  • hakkında yazılan entryleri okudukça iq seviyem düşüyor. 1 tane düzgün entry okumak için beyinsiz ergenlerin yazdıklarını da okumak zorunda kalıyoruz. allah belanızı versin.

gerçekten bilgisi olmadan fikir belirtenleri tetteh gibi 1.93'lük zencilere siktirmek gerekiyor. amına koduğumun çocuğu transfer piyasasından bihaber, tetteh'i hiç izlememiş gelmiş burada fikrini belirtiyor.

bıktım amına koyim ya gerçekten bıktım siktiğimin sözlüğünden. vıcık vıcık cahillik akıyor her entry'den.

ha transfere gelirsek, hiç izlemedim. fm'de araştırdım, transfer etmeye çalıştım. scoutlarım iş yapar güzel transfer dedi ama prag bana satmadı, sevilla aldı. sevilla kadar gereksiz bir takım yok şu dünyada.
  • buram buram cyle larin kokusu aldığım futbolcudur. maximum 5 milyon euro verilip alınabiliyorsa alınmalı. 7.5 milyon euro pahalı bir kumar olur.
  • "uzun boylu, sırık gibi" dendikçe üzgünüm ama aklıma tek bir adam geliyor: jo*

kaderi benzemesin.
  • bizim oyun sıkıştığında veya duran toplarda gelen ortaya çıkıp kafa vuracak oyuncuya ihtiyacımız var. bu tetteh denen adam kafa vurmuyorsa boyunun ne anlamı var ki.
  • ganalı umut bulut.
  • albayrak'a göre zaten burda olan. şöyle bakınıyorum bir etrafa tetteh falan yok. sanırım gerçek tetteh benim.

forvetsiz takım taraftarı

23 ocak 2018/ ankara
  • muğdati boyarsak bir tetteh olabilir kanaatındayım
  • miniatürk'te görmüş arkadaşlar.
  • tribünlerden yükselecek hastasıyız tetteh tezahüratlarını duyar gibiyim.
hesabın var mı? giriş yap