• kivancla ayni cümle icinde yer almasi bile kıvanç için büyük bir onurdur.
    aradan 9 sene gecmesine rağmen hâlâ aski memnu rekor kırıyorsa beren saat yüzündendir.
  • hayırdır inşallah kendisini gece rüyamda gördüm. aklınıza hemen pis şeyler gelmesin zıbışlar. elinde beyaz bir poşetle, son derece mutsuz bir şekilde eczaneye girip ilaç alıyordu. çıkarken de mutsuzdu. allah hayıra çevirsin. ayrıca (bkz: hayırlı forumlar)*
    edit: oha oha oha... şimdi baktım da kenan doğulunun nişantaşındaki evinin hemen yanında fulya eczanesi varmış ya la. yemin ederim önceden ne tvde filan bir görmüşlüğüm var ne de buna ait bir bilgim. eski bir haberde gördüm şimdi. link: https://www.emlaktasondakika.com/…-1-saat-kal/33462
  • aynı parayı veya daha üstünü ister istemez bu konuda bir şey diyemem. hakkı olanı isteyip alsa kıyas yapmasa daha iyi tabi. ama oyunculuğu için kötü oyuncu filan da diyemezsiniz. hakkını da yememek lazım.
  • son 5 senedir 3924834 tane dizi projesi vardı. yerseniz.

ben kıvanç tatlıtuğ'un kendisiyle oynamak istediğini sanmıyorum bu haberin doğru olduğuna da inanmıyorum şu videodan beren denince nası tüylerinin dikeldiğini* görebilirsiniz adamın.

bir de aşk-ı memnu hala rekor kırıyorsa selçuk yöntem, zerrin tekindor ve nebahat çehre gibi usta isimler sayesindedir. o kadar usta oyuncular ki bunlar karşısına taşı koy o bile iyi oyuncu görünür. beren saat o dizide de çok kötü oynuyor sinirlenmesi yürüyüşü bile komik. iyi bi oyuncu olsa zaten sürekli proje batırmazdı.
  • kıvanç'tan çok ücret istemesinin altında iki neden olabilir:
    1- aslında bu ikili birbirini hiç sevmiyordur ve fiyat yükseltme bahanesiyle yapımcıyı vaz geçirmeye çalışıyordur. bildiğim kadarıyla aşk-ı memnu'yu hasbelkader bitirdikten sonra pek aynı ortamlarda bile takılmadılar, yoksa o sinerjiyle türk filmlerinin efsane çifti gibi onlarca yapımda yer alırlardı, teklif çok gelmiştir.

2- hollywood'daki yeni maaş eşitliği feminist akımında, bir yapımda yer alan iki isimden kadın olanıyla erkek olanının maaşları kıyaslanıyor sürekli. ve kadının her 2 dakikasına karşılık adam 20 dakika oynasa dahi, kadın 10 yıl erkek 100 yıl tecrübeli olsa dahi "eşit mayış vermediler" yaygarası yapılıyor. e aktrisler de enayi değil tabi bu yaygaradan karlı çıkmanın peşindeler. tabi haber doğruysa beren burada üste 10bin lira daha koyarak, eşit değil üstün olduğunu göstermeye çalışmış, o garibime gitti. aşk-ı memnu'yu hala arada sırada izlesem de, kösem performansıyla muhteşem yüzyıl serisini batıran aktris neticede.
  • bir deli kuyuya bir taş atmış, kırk akıllı çıkarttamamış. yok medyahaber, süperajans gibi saçma salak sitelerden gelen bir haber hakkında konuşup tartışmak.. başka birileri de yarın birgün gelip burayı okuyup gerçek sanacak.
  • kadın başroller neden hep erkeklerden daha az kazanıyor?
    dikkat çekilmesi gereken nokta bu bence.
  • bu kadının intihar etmesinden korkuyorum. son zamanlarda yaptığı paylaşımlar , halet-i ruhiyesi bana hep anımsatıyor. aşkı memnu ve rol aldığı çoğu dizi onun üzerinden ilerlemiş ve başroller hep depresif , mutsuz , feleğin çemberinden atlamış kişilerden meydana geliyor. inşallah en kısa zamanda toparlar kendini.
  • hakkında 10 entry girildiğini görünce kendine zarar verdi sandım. melankolisi gereği insan düşünebiliyor acaba yapar mı öyle bir şey diye.
    neyse ki sadece kıvanç'la atışıyormuş ama bu yarışı kıvanç alır kusura bakmasın.
  • ben de bölüm başı 50bin isterim.. hiç kolay olmuyor ikisine aynı anda katlanmak..
hesabın var mı? giriş yap