• rakipleri bomboş tribünlere oynarken taraflı tarafsız herkesin takdir etmesi gerekir.

fiyatlar normalin biraz üzerinde olmasına rağmen beşiktaş taraftarı kombineler için sabahın köründe sıraya girmişse, internet satışı kilitlenmişse beşiktaş doğru yolda demektir.

dünyanın en güzel stadında daha nice güzel zaferlere hepbirlikte...
  • önemli bir şey değildir. galatasaray da üst üste şampiyon olup şampiyonlar liginde çeyrek final oynadığında kombineleri yok satıyordu.

seneye bir şey olur ilk 2'ye giremeyiz,
    şampiyonlar liginde grup aşamasında 2 puan alırız.

ertesi sene ağustos ayın da bile kombineler öylece duruverir.
    türk taraftarı avrupalı taraftarlar gibi değildir. boş tenekeye bilet almazlar, ya elinde teneke tutacaksın ya da teneke tutturabilecek kadro kuracaksın. yoksa tribünde taraftar göremezsin.
  • tam 1 sene sonra bugün 14 mayıs 2018'de yeniden kombineleri çok kısa bir zamanda tükenmiştir üstelik ligi muhtemelen 4. olarak bitirmesi gündemdeyken.
  • 2019-2020 yenilemelerinden halâ ses çıkmayan kombinelerdir.
  • an itibariyle kale arkalarında yine kombine kalmamıştır. daha doğrusu ben şimdi almak için oturdum, yok diyor. kim bilir kaç gün önce bitti.

kombineler ne zaman çıktı ben bile hatırlamıyorum tabi biter. çıktığı gün alacaksın çok istiyorsan.
hesabın var mı? giriş yap