• (bkz: artçı sarsıntı) ile olacakmış

fenerium'da jeremain lens forması bulamayınca üzüntüden sarsıla sarsıla ağlayanların sarsıntısından bahsediyor elleham...
  • beşiktaş'ın "renklilere" çöküşü

diye...

güncellenmesi gereken tespit.
  • marcelo: 7.5m (+)
    lens: 5m (-)
    negredo: 2.5m (-)

bu yüzden mi?
  • 2023'tür o, 2020 olsa duramazsın.

fenerbahçe 2023'te çıkardığı bor madeniyle dünyanın en büyük futbol takımı olacak ve beşiktaş'a yerli ve milli savaş uçaklarıyla saldırıp çöküşüne sebep olacaktır.

renkli misiniz, akboy musunuz belli değil, umutlara bak oturmuş post-apokaliptik roman yazmış...
  • artçı ile öncü arasındaki farkı dahi bilmeyen kişi.
    bas eksiyi geç.
  • artçı sarsıntı dediğin asıl sarsıntıdan sonra olur. biz 2 senedir üst üste zevkten sarsılıyoruz.*
  • açtım bir büyük tiner, keyifle, içe içe izliyorum. artık sek içiyorum üstelik, mmm pek datlu...
  • fanatiklik demek ki insanlara nasıl tespitler yaptırıyor.
    şu anki yönetimlere ve yaptıklarına bakarsan en son çökecek takımdır beşiktaş. bizim dursun kaldığı müddetçe daha yakınız çöküşe.
    beşiktaş ise yıllardır hem yönetimi hem teknik kadrosu hem de bu iki grubun doğru stratejileriyle bir (bkz: benchmark)olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyor, çok ama çok takdir ediyorum.
    not: dursunözbekistifa spor
  • nereden bakarsan bak hatalarla dolu yorum içeren başlık. türkiye'nin nefretini kazanan takım belli. fenerbahçe. beşiktaş fenerbahçe haricinde tüm takımlara karşı nazik ve saygılı davranır. fenerbahçe'ye ise hak ettiği gibi davranır. aziz yıldırım'ı gönderin. size de nazik davranalım.
  • bu kadar kısa süre içerisinde"şerefli üçüncüler" geyiğini bırakıp, beşiktaş'ın çökmesinden medet umar hale gelmeniz acınası bir durum. bilmediğiniz bir şey var, biz zaten 5-6 sene önce çökmüştük. sizin üçüncü diye dalga geçtiğiniz takım çöküş dönemini yaşıyordu. şimdi sizi de görüyoruz, 3. bile olamayacak hale geldiniz ki daha bunlar iyi günleriniz. beşiktaş ise daha tam yükselemedi ki çöksün.

bugün itibariyle çökmüş vaziyetteki kulüp henüz iki basamak yükselmiş durumda. iki şampiyonluğu da ffp kısıtlaması varken, transfer yapamazken aldı. daha stadyumda doğru düzgün gelir elde etmeye başlayalı 1 sene oldu. geçen seneyi karda kapattı, bu seneyi de karda kapatmak zorunda. o yüzden boş heveslere girip daha büyük hayal kırıklıkları yaşamayın. beşiktaş seneye belki şampiyon olamayacak ama önümüzdeki 10 seneyi biz şekillendireceğiz. beşiktaş'ın potansiyeli, fenerbahçe'den de galatasaray'dan da daha büyük, çünkü sizin gibi salak fanatikler kabul etmese de türkiye genelinde en çok sempati duyulan takım beşiktaş. bunu yapılan araştırmalar gösteriyor. o yüzden siz şampiyon olduğunuzda dahi sponsor bulamazken, bizimle dalga geçtiğiniz, menemen dediğiniz dönemde, vodafone, türk futbol tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasını beşiktaş ile yaptı. firmalar sizden kaçıyor çünkü 20 milyon taraftarınız varsa 50 milyon nefret edeniniz var. beşiktaş öyle değil, o yüzden ölü haldeyken bile size göre daha kolay sponsor buluyor. düşünün başarılı bir döneme girdiğimizde o sponsorluk anlaşmaları hangi noktalara gelecek...
hesabın var mı? giriş yap