şükela:  tümü | bugün
 • bizimde arkadaşımız, dostlarımız var. fakat istisnasız bir şekilde konu futbola gelince bir anda şeref, hak, adalet vs şeylerden bahseder oluyor, terime sallıyor, koskoca camiaya teröristsiniz siz, fetö olmasa 10 şampiyonluğunuz bile olmaz vs diye sallıyor duruyor. bunun başka örneklerini ise yakın çevremiz haricinde sosyal medyada daha abartılı bir şekilde görerek kendi sikindirik takımının 100 yıllık başarısızlığına kılıf uydururcasına yok derin gese falan gibi mesnetsiz şeylerle türkiye'nin en büyük dünyanın ise sayılı futbol kulüplerinden birini itibarsızlaştırma ve destek aldığı hatta zamanında şike yaptığı vs çabaları içine giriyorlar.

  şeref, hak, adaletmiş.. ahahaha

  bee amana kodumunun 2011 de türkiye kupasını kim geri vermeye çalıştı? neden daha sonra fetullah fetö olunca tekrar çark edip kupayı müzeye koydu!

  hadi hepsini geçtim, herşeyi geçtim bırakın şike meselesini. hepiniz karşımızda ezim ezim eziksiniz olm.
  bak bi fatih geldi, sikti attı ortalığı. senin 100 yıllık camiandan bir tane fatih çıkmamış. bir tanesi türk futboluna avrupa'da elle tutulur başarı kazandıramamış, bir tane adam çıkaramamışsın milli takımla avrupa'da üçüncü olacak, dünya kupasının kadrosunu hazırlayacak..
  bir tane efsane dediğin adamı göster avrupa'da çalışmış olsun, ismi yıllarca unutulmasın. hep lokal başarılar.. başka bir halt yok.
  isim bazında bir halt olmadığı gibi kulüp olarak, taraftar olarak, başarı olarak, marka olarak her bakımdan yıllardır altımızda ezim ezim ezilmişsiniz. çıkmış dangalak şeref diyor birde ahahaha..

  lan futbolun şerefi olsa ne olur olmasa olur. 2012'de arena'da maç 2-2 iken almeida q7 nin ortasında topa kafayla vuramazken siz çok şerefliydiniz biz şerefsizdik, biz teröristtik, biz ayakoyunları yapıyorduk öyle mi ?

  komik olmayın aq. vizyonunuzu değiştirin. adam olun. güzel stadınız var, güzel futbolcularınız var, nispeten iyi bir başkan ve iyi bir hocaya sahipsiniz. galatasaray'la uğraşamazsınız. biz sizi çok aşarız.
  geçen sene hadi aq görelim terimi gelsin biz çok güçlüyüz, başakşehir çok güçlü hadi şampiyon yapsın dediniz hepinizi siktik attık.
  ağlak olmayın, vizyon sahibi olun. türkiye'nin en büyük 3. kulübüne yakışır davranın.