şükela:  tümü | bugün
 • odtü sosyoloji bölümünün çiçeği burnunda hocasıdır. yaptığı mesleğe aşık bir hoca görüntüsü sergiler. dersi ilgi çekici hale getirmek için elinden gelen her şeyi yapar. çok sempatiktir ve en sevdiğimiz hocaların başında gelir.
 • hakkında bu kadar az entry olmasına şaşırdığım, takip ettiğim kadarıyla öğrencileriyle çok doğru bir seviyeden iletişim kurabilen, yaratıcı ödev konularıyla derslere keyif katan, öğrencilerinin hakkında ne düşündüğünü merak ettiğim odtü sosyoloji'nin güzide hocalarındadır.
 • sosyoloji bölümünü yakından tanımak için gittiğimde şans eseri karşılaştığım, sorduğum her soruya verdiği cevaplarla bilgisi ve deneyimini hissettiren yrd. doçent
  dersine girmek eminim çok keyiflidir.
 • odtü sosyoloji bölümü'nün odtülü hocası

  linkte kampüsteki araç sorununa dair görüşlerini paylaşmaktadır. derslerini de böyle anlatıyorsa öğrencisi olmak isterdim.
 • gayretli, akıllı, az bulunur bir akademisyen. hani gavurlar diyorlar ya "he is a gem," o hesap...

  bunu iyi veya kötü bularak söylüyor değilim ama bir tuna kiremitçi havası da yok değil.
 • sürekli twitter da takılmak yerine az daha maillerine bakması gereken sosyoloji hocası.
  edit:e-postalar twitter'dan daha iyi çalışır. resmi olarak en azından.
  edit1
 • eğer ki eğitim bir din olsaydı, kendisi bu dinin tanrısı olacak olan kişi. besim hoca'yı en ufak şekilde kötüleme gafletine düşen insanları gördükçe üzülüyorum. bir öğretmen olarak öğrencilerine yaklaşım şekli ve öğrencilerine değer vermesi, alanının hakkını verecek şekilde gündemi takip ediyor oluşu (twitterda takılması o yüzdendir), bilgisi ve aklınıza gelebilecek her iyi özellikle, onun tabiriyle " you name it " çok değerli bir hoca. hayatımda çok az insanı kendime idol olarak alan birisiyimdir ve odtüye geldiğim günden beri benim için idol olmuş bir insan. var ol besim can zırh!
 • dersinden çıkmak istemediğim hocalardan biri. derse verdiği önem aşırı derecede belli oluyor zira dersle ilgili her şey oldukça düzenli ve dakik, beni oldukça şaşırttı bunu görmek. pek çok veriyi işleyerek, özetleyerek, grafik halinde sunarak (dersi seçen öğrenci profili ile ilgili bile chart yapmıştı kendisi) slayt üzerinden anlatıyor dersini. slaytların kenarında köşesinde makaleler, ilginç olaylar hatta youtube kanalları bile çıkabiliyor.

  sonuç olarak eğer besim hocadan ders alma imkanınınız varsa ve tereddüt ediyorsanız, hiç çekinmeden alın.
 • tip olarak feyk christopher nolan olan twitter kişisi-akademisyen.
  ayrıca fena bir bira göbeği vardır.