şükela:  tümü | bugün
 • odtü sosyoloji bölümünün çiçeği burnunda hocasıdır. yaptığı mesleğe aşık bir hoca görüntüsü sergiler. dersi ilgi çekici hale getirmek için elinden gelen her şeyi yapar. çok sempatiktir ve en sevdiğimiz hocaların başında gelir.
 • hakkında bu kadar az entry olmasına şaşırdığım, takip ettiğim kadarıyla öğrencileriyle çok doğru bir seviyeden iletişim kurabilen, yaratıcı ödev konularıyla derslere keyif katan, öğrencilerinin hakkında ne düşündüğünü merak ettiğim odtü sosyoloji'nin güzide hocalarındadır.
 • dersi türkilizce anlatan odtü sosyoloji bölümü hocalarından biri.
  for example: "şimdi birtakım pointler, aşamalar, issuelar var, artık whatever issueysa o, ona göre report hazırlanıyor. bu researh çevresinde researchü yaparken toollarınızı effective kullanmak önemli, ki mesela note taking aşamasında değil de after note taking kısmında certain konularla ilgili related bilgileri use etmelisiniz falan."

  üstelik antropolojik metod dersi çok takip edilebilir bir ders değil, yani sıkıcı. dersi dinlemek tam bir eziyete dönüşüyor.
  her ne kadar çoğu öğrenci kendisini ve dersini çok sevdiğini iddia etse de, dersi anlatış biçimi yüzünden asla konsantre olamıyorum ve umarım dersini tekrar almak zorunda kalmam.
 • sosyoloji bölümünü yakından tanımak için gittiğimde şans eseri karşılaştığım, sorduğum her soruya verdiği cevaplarla bilgisi ve deneyimini hissettiren yrd. doçent
  dersine girmek eminim çok keyiflidir.