• sadece 53 yaşında olduğunu anladım. onu da neden yazdığını anlamadım.
  • açıklama kısmının okunması istenerek bir çıkmaza, pusuya düşürülmüş insanlar. anlayabilen biri bana da anlatsın. bir garip ilan.
    buyrun.
    caps.
    lip ton'a teşekkürler.
    not: durumu anlarsam almayı düşünüyorum.

edit: matematik ve türkçe öğretmeni arkadaşları çağırdım, bu işin peşini bırakmayacağız.
    edit 2: amcayla dalga geçtiğimi düşünenler olmuş ancak durum tamamen aracın kilometresiyle ilgili. farklı yönlere çekip laf sokuşturmaya çalışmanın alemi yok.
    ilgili kısım: "...kaza yaptığı kilometresi 37 binde çıkıyor yani aracım 42 bindedir şu an 29 binde görünüyor..."
  • --- spoiler ---

slm aracım iki senedir bende garajım vardır garajda mafaza edilmiştir km hariç değişeni yoktur sağ kısmında bariyerlere sağ kısım çarpma sürtme olmuştur arbekler açılmamıştır baktırabilirsiniz aracın direkleri pırıl pırıl orjinaldır hiç bir parçası sökülmeden vede itina ile yapılmıştır km panosumu kendisimi bilmiyorum değişmiştir yanlız ağır kazalı diye geçiyor bir iki ufak kazaya karışmış çıkıyor ben hiç iki senedir kaza yapmadım yani iki senedir kendim biniyorum muyenesini yeni yaptırdım kaza yaptığı kilometresi 37 binde çıkıyor yani aracım 42 bindedir şu an 29 binde görünüyor ben 53 yaşındayım inanın çok az yakıyor ve hiç arabayı yormadım kilometre yapamadım alana hayırlı olsun fiyatı sondur 33 olur ( 4 silindir 4 zamanlı motasikletlerle takas olabilir )
    --- spoiler ---

53 yaşında slm yazan bir amca içerir.
  • slm, bu ilan ben veren kişiyim. ne sebep beyin yakmasından anlamadım. sonuçta aracımı satmak amaçtır bu ilanı vermek. aracımı tanıttığımı ilan verdiyim siteye sizinde bakmanız yüzünden bence normal. eyerki bir insan birşey anlamıyorsa, ilan veren kişiye sormasınmı? nasıl böyle zor bir olay bu????
  • "arabanın anasını sikmişler. fiyatı da bu" dese yeterli olacakken, okurken baş döndüren bir makale yazmış 53 yaşındaki dayım.
  • amca, aracın muayenesini yaptırdığında, aracın kaza tarihini öğrenmiş ve aracın kaza tarihinde kilometresinin 37 binde olduğu tüv tarafından belirtilmiş.
    ancak kilometre göstergesinde şuan 29 bin gözüküyormuş. amca da aracı 2 sene içinde 5 bin km kullanmış.
    bu durumda aracın gerçek km'sinin 42 bin de olduğunu 53 yaşındaki amcamızın samimiyetle belirttiği ilandır.

en azından ben böyle anladım.
  • ilanla ilgili en ilginç nokta, 53 yaşındaki birinin bu durumda olabilmesidir. düşünsenize, yarım asırdan fazla süre dünyada ikamet ediyorsunuz ve kendinizi en ufak eğitmeden, en ufak yontmadan kalabiliyorsunuz, çok ilginç değil mi?

ikinci ilginç kısım, bu durumda bir insanın araç kullanabiliyor olması, bir uyarı tabelası, trafik levhası görse ne yapıyor anlayabiliyor mu acaba? hiç sanmıyorum.
  • esenler türkçesi ile yazılmıştır.
  • ağır kazalı geçen ama bir iki ufak kazaya karışmış olması da çok ilginç.
hesabın var mı? giriş yap