• aaa sınıfı oyunlardan ziyade bağımsız sayılabilecek az ve öz seveni olan oyunların yayını yapan twitch platformu yayıncısı. yaklaşık bir senedir takip ediyorum, sakin bir ses tonu ile oyunları da aynı sakinlikle oynuyor, genelde başka bir iş yaparken izlemekten ziyade dinliyorum kendisini. 30-50 bandında izleyici kitlesi var, anladığım kadarıyla kanalının tanıtımını da pek önemsemiyor. ben yine de dolaylı tanıtım olarak twitch linkini buraya bırakayım belki merak edip bakan eden olur.

https://www.twitch.tv/beykaplan
  • (bkz: dedelioyunlar) başlığını açtığım gibi bu arkadaşın da başlığını açmaya gelmiştim ama geç kalmışım. nasıl ki serdar ilk entrysini girdiğim günden bugüne kadar kat kat geliştiyse sırada bu arkadaş var. kesinlikle indie oyuncu ve çok ama çok sakin. uyku getirdiği için geceleri izleyip uyumayı tercih ediyorum. twitch izlemeyen biri olarak youtubedan takip ediyorum. eskiden en büyğk problemi koca yayını 4 5 saat tek parça atardı insan sıkılır yarıda bırakır ya da nerde kaldım derdi. artık onu yapmıyor son 1 2 haftadır. süper birisi. takip edin.
hesabın var mı? giriş yap