• türkiye'ye soktuğu kara paralar sığmadı demek ki!
  • şaşırmadım çabuk unuturuz. maksimum 3 gün veriyorum
  • abi zöylerim herzman m yalan olabilir ama neden sayın cumhurbaşkanı ve ailesi böyle bi olayla itham ediliyo neden başka bişey değilde kara para neden başka bi bakanın oğlu değilde bilal erdoğan neden burak değilde bilal
  • italyaya bilmem kaçbinlara bilmem kaçbinliralık para sayma makinası bilmem nekadar bulgaristana arkadaş ne harcayamadılar parayı bide paranın akibiyetini beceremeyen bir adama veriyolar hepten karışıyor.
  • (bkz: bir milyon benim mazot parama yetmez it)

şaka şaka adam her bir boku yapabilir şaşırmıyoruz artık. yalnız adamda ne para varmış yahu sıfırla sıfırla bitiremedi:(
  • bulgarlar parayı almıyır bıbıcım.
  • bulgarıstan bu kara paraları sılah ve muhimmata yatırıp bizi vurmaya kalkmasın ?? sonucta komsu ülke olarak tek dost o kaldı sayılır onunla da aramızın bozulması lazım ..
  • ulan buna inandiniz mi smdi. bilal yapamaz olm emin olun yapamaz.
    ona degil 1 milyon dolar, 10 bin lira bile emanet edilmez.
    6 yasinda annem biraz para verir bakkala gonderirdi. arkamdan da kendi gelirdi.
    mutlaka arkasinda birileri vardir.
  • bir milyon dolar kara para nedir ki, bu tarz kisiler icin aklamasi en kolay meblagadir. bilal erdoganin isvicre veya lüxemburga veya okyanus asiri ülkelere kolu mu uzanamiyor da dandirik bulgaristan ile ugrassin, kaldi ki bulgaristan ne zamandan bu yana kara veya ak paraya hayir demis. hic bir ücüncü dünya ülkesi gelen paraya kaynak sormaz.
  • istanbul 1. sulh ceza hakimliği’nin 2016/4401 d.iş sayılı ve 23.09.2016 tarihli kararıyla bu başlıktaki içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
hesabın var mı? giriş yap