• buşarkı ile karşılık vermek istediğim hede.

bu da anlamadıysan diye sözleri
  • en az 15 yıldır diablo oynuyorum, belki daha fazla süredir de counter-strike, hatta son 1-2 aydır her akşam discord'dan hileci soysuzlara inat csgo'da operasyona çıkıyoruz.

inanırmısınız bugüne kadar kimseyi kurban vermeye kalkışmadığım gibi, henüz gözümüze bir yer kestirip orayı da patlatmaya çalışmadık.

(bkz: #87775402)

şimdi bu arkadaşa göre ben ilk uzaklaştırılması gereken gruptanım, neden?

neyse efendim, yasakçı zihniyete laf anlatılmaz da, yine de deneyelim. oyunları yasaklamak yerine, insanları daha düzgün yetiştirmeyi deneyin.

tanım: olmayan gereklilik.
  • (bkz: benny's video)
  • her na kadar sacma gozukse de bir nokta da hakli olan onermedir.

- bilgisayar oyunlarinin beynin bazi fonksiyonlarini iyilestirdigi, analitik dusunme yetenegini arttirdigi, hizli dusunme / karar verme gibi ozellikleri oldugu bilinmekte,

- ciddi olarak online oyunlarin ( ozellikle pubg gibi battle royal , farmville gibi online / 2d ) insanlari aynen facebook / twitter ,whatsapp tarafindan yapildigi gibi profillemek icin kullanildigini dusunuyorum.
  • konsol lobisi iş başında. bakın bilgisayar diyor konsol demiyor o yüzden biz konsolcular rahattayız yine.
  • bireysel silahlanmayı yasaklayalım. niye oyunu yasaklıyorsun. kimse silah alamasın. çok özel durumlar hariç kimse silah taşıyamasın veya bulunduramasın mevcut silahları da ellerinden alalım. tekrar yazayım büyük harflerle, bireysel silahlanmayı durdurun.
  • dogru ile yanlisi, iyi ile kotuyu ayirt edemiyorsan sen, oynama zaten.
  • peki sorunları kaba güç ve silahla çözmeyi özendiren dizileri ne yapacağız.
  • bilmemek gerçekten üzücü. oyunları yasakladığınızda bunların önünün kesileceğini mi zannediyorsunuz siz şimdi ? insanlar ayrım yapamayacak seviyedeyse ne yaparsan bunu engelleyemezsin. oyunu engellersin başka yerden patlak verir. oyun bunların ana sebebi değil.
  • futbolda da yabancı sınırı savunmak aynen böyle saçma bir şey işte.
hesabın var mı? giriş yap