• bir suru grup cagirilir, bir suru stand acilir, hersey yapilir, hatta cimlerde bile oturulur, fakat (imho) yinede olmaz, eksik olan birseyler vardir.
  • bilkentin mayis ayinda finallerden once ve jury doneminde duzenledigi 3-4 gunluk panayir havasi, konserler, auto-showlar, yemek standlari, cimler ve gunes atraksionu.. ve bu sene juryden once olmasi ve millet cimerken evde oturup cizim yapmak zorunda kaldigim atraksion..
  • ford ka standinin oldugu festival . breh breh .
  • insanlari zorla parti havasina sokma girisimi.
  • bu yıl altayın sahne alacağı çılgın ve fantastik festival.
    ayrıca festival bu yıl geçtiğimiz yılların aksine, mssf yolundaki çimlikte yapılacakmış.
  • (bkz: mayfest)
  • eksik olan içkiymiş, içince herşey tam oluyormuş, ben bugün bunu gördüm.
  • mayis ayinin ilk haftalarinda bilkentin nufusunu uc gun icin uce katlayan festival.
  • bilkentin en iyi yaptigi olaylardan biri olan mayfestin bu senekisi 15-16-17 mayis tarihlerinde gerceklesecekir.
  • bugün program mailini aldım. programdan anlaşıldığı kadarıyla gerçek bir festivale dönüşüyor galiba. 90 lı yılların öğrencileri hatırlayacaktır, araba ve yiyecek standlarından başka birşey olmazdı. birkerede western night diye kovboylara özenti birşey yapmışlardı. giriş paralıydı, heryere saman yığınları, halatlar falan koymuşlardı. tüm bunlara rağmen (!) kovboylar gibi eğlenememiştik nedense. gerçektende hep birşeyler eksikti: doğallık galiba.
hesabın var mı? giriş yap