• yeni bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş.
  • komik bir nick'i olan yazar. hahahaha!
  • (bkz: #63700062)

ülkenin gelmiş geçmiş en değerli dürüst ve doğru siyasetçisi için arkasından hakaret ve küfür edecek kadar şaşırmış biri.

ağır akepe sempatizanı, tayyibe methiyeler düzüyor. belli ki "dindar" geçiniyor.

ölenin arkasından böyle konuşulmaz oğlum. kimin cennete kimin cehenneme gideceğine allah karar verir, bilemezsin. şirk koşma ama. o zaman senin cehenneme gideceğini söylemek çok zor olmuyor.

sen öldüğünde neler olacak bir düşün, bu ülkeye bu kadar hizmet etmiş bir adama böyle hakaret edince..

bülent ecevit bu ülkede 1000 yıl sonra da hatırlanacak ama senin tüm okyanuslardaki tek bir kum tanesi kadar kıymetin olmayacak. kimse seni hatırlamayacak.

şurada ettiğin hakaretler yanına kalır sanma. varsa eğer kıymeti, karaoğlan adına hakkımı helal etmiyorum sana. en büyük günah kul hakkıdır bilir misin? ister yaşasın ister ölsün fark etmez.

buraya yazıyorum, tez zamanda uçacaksın bu sözlükten. ama başına gelecekler bundan ibaret olmayacak. bu bir tehdit değil asla, hatırlatma sadece. evrenin kendi içinde bir doğrulama sistemi vardır. senin için bu kadar kötü ve karanlık iken ölmüş bir insan arkasından bu kadar ağır konuşabilen bir insansan elbette bunun çok ağır sonuçları olacak. "demişti" diyeceksin, unutma ! yaz bunu aklında bir yere !

edit : tabi ki tırsıp silmiş. ama nasıl bir insan olduğunun tespiti için sözlükten uçana ya da özür dileyene kadar bu entry her zaman burada duracak.
  • hakkımda #63875576 entry dolayısıyla yasal işlem başlatacakmış. anlamadım ya her küfürü üstüne alınıyor ya da yazdığım sıfatı birine yakıştırdı..
  • malüm partiyle çok yakın ilişkileri olan biri. hatta parti içinden yüksek rütbeli kansız tayfadan, sözlük tabiriyle ;

(bkz: kadrolu aktrol)
  • sözlükte intikam çağrıları yapan aktrol. engelledim.
  • (bkz: #76902012) no lu entryde saadet partisi başlığında şunları söylemiş ; ekran görüntüsü 1 ekran görüntüsü 2

''sonları fetullah gülen gibi olacaktır.

bizim karşımıza bu şekilde alçakça dikilen hiç bir organizasyon tarih sahnesinde uzun süre yer edinemedi.

ahdimizdir sizleri rezil edeceğiz lime lime edeceğiz çok güvendiğiniz dağlara kar yağdığını izletip zakkumlar ikram edeceğiz.

göğün yedi kat üstünden yerin yedi kat dibine sokacağız.''

kendisine kısaca cevap veriyorum hiç bir şey yapamazsın.milli görüş hareketi bu lakırdıları çok duydu.hepsi vız geldi tırıs gitti.

edit

yazarın eski entrylerine baktım.çok tuhaf bir portre çiziyor.eylül 2016 öncesinde tam bir muhalif profilinde.kendisi ya radikal bir biçimde ideoloji değiştirmiş ya da hesap el değiştirmiş.2010'dan itibaren ankara ve hacettepe üniversitesi bilgisayar mühendisliği konularında entryler girerken daha sonra ki bir kaç entrysinde itü inşaat mühendisliğinden mezun olduğu anlaşılıyor.yazdığı entryler 2016 yılından önce çeşitli bilimsel ve kültürel meseleler iken bu yıldan sonra sadece rte-akp ve futbol konularında entry girmiş.bunun haricinde kullandığı dil ve üslupta çok farklı.2016 sonrası yazdığı entryler çok fazla hakaret ve siyaset içerirken 2016 öncesi böyle değil.ayrıca 2016 öncesinde akp eleştrisi barındıran entryleri de var.örnekler ;

(bkz: #46900822) ekran görüntüsü

(bkz: #45538141) ekran görüntüsü

(bkz: #53175159) ekran görüntüsü

not : bir değişik şahıs.

edit2 entry ''gg'' olabileceği sebebiyle moderasyon tarafından silindi , tekrar yazıyorum.
hesabın var mı? giriş yap