• okur yazarlığı bile başlangıç seviyesinde olan akp'li siyasetçi binali yıldırım bugüne kadar yaptığı işlerde liyakat sahibi bir kişi imajı çizmeyi başaramamıştır.
    olaylara bakış açısı, yorumları, gafları, tahtaya "sevgili öğrenciler iyi tatiller" yazarken bile kabir azabı çekmesi, bilgisayar kullanmayı bilmemesi (bkz: içeri girdiğimde fareyi sıvazlıyordu) ve bozuk türkçesi ile ne yazık ki cahil bir kişi olduğu açıkça görülen binali yıldırım'ın hikayesi aslında türkiye'nin ne kadar zavallı bir dönemden geçmekte olduğunun sayısız örneklerinden birini oluşturuyor.
  • binali yıldırım, itü mezunu bir gemi mühendisidir.
  • günümüz türkiye siyasetçisinin genel problemidir. binali yıldırım ise bu skalada en üst sıralardadır.
  • ahmet davutoğlu da başbakanlığı döneminde rte için “cahil adam” dediği kulislerde konuşulmuştu. sonrasında ipini çekmişlerdi
  • cahil değil de kurnaz olmaya çalışıp beceremeyen biri
  • master degree
  • cahil degildir. döneminde itü yü bitirmiş öğretim görevlisi olmuş adam. gayet guzel ingilizcesi var. vs...
    uyanik köylüdür. halktan gözükmek için de eğitimini belli etmez. siyaset böyle bir şey.
    baktiginda ekremden cok daha eğitimli, dunya gorusu yuksek birisi ama hitap ettigi kesim farkli.
    hitap ettigi kesime oynayan akilli bir adamdir kendisi.
  • bu dunyada bir de justin trudeau gibi nadide siyaset adamlari var. bizi trudeau gibi her konuda kendini gelistirmis yoneticiler yerine, cehaletin en ust noktasinda master yapmis tiplere mahkum eden bu adaletin terazisini skeyim.
  • ben aksini düşünüyorum. itü'yü bitirmiş, yıllardır siyasette olan, milyarlarca lira birikim yapmış biri sandığınız gibi cahil değil, olsa olsa kurnazdır.
  • uyanık köylü şark kurnazı...
hesabın var mı? giriş yap