• dün 2. dozunu olduktan sonra akşam üstü hafif uykum geldi. aşıyla alakalı mı bilemiyorum çünkü o saatlerde diğer günlerde de uykum geliyordu hafiften.
  • 2. gün halsizlik, yorgunluk. sağ işaret parmağımda bir ağrı.
  • windows geçersiz bir işlem yürüttü.
  • 2. dozumu dün oldum bende hiçbir yan etkisi olmadı. bilerek yazıyorum ki burayı okuyunca insanın gözü korkuyor. çok rahat atlatan insanlar da epey çoğunlukta.

çok sık görüştüğüm bir arkadaşım da sinovac olmuştu ama virisü kapmış testi pozitif çıktı ama çok ağır geçirmiyor. hafif atlatabilmek bile olumlu bir sonuç diye düşünüyorum. neyse aşımı oldum kafam daha rahat artık.
  • dün 2.doz biontech çipi taktırdım, hiç bir etki etmedi.
  • ikinci dozdan bir kaç gün sonra iç kulak ağrısı şikayeti olan var mı ? ben ve çevremde ki 6 kişi sanki iç kulak iltahabı varmış gibi süründük 1 hafta,acaba aşıyla ilgisi var mı ?
  • regl düzensizliği.
    aşıdan mı tabi ki emin olamamakla beraber, 21 yıldır asla ve asla zamanından önce gelmeyen hatta her zaman 5-7 gün takan ve çok yoğun olmayan regl 20-22 gün önce gelince işkillenmedim değil.
  • hastalığı geçirdikten sonra 1 temmuzda 1.doz 22 temmuzda ise 2.doz oldum hafif kol ağrısı dışında herhangi bir sıkıntı olmadı, bilginize, gidin aşınızı olun...
  • uzun süre aşı olmamak için direndikten sonra bu sabah oldum, öncesinde sağlık sorunum yoktu. aşı olduktan 10 saat sonra hafif ateş, baş ağrısı, kulaklarım da baskı hissediyorum
  • 1. dozu olduktan sonra iki gün sol kolumda ağrı oldu. 2. dozu olduktan sonra kolumda hiç bir ağrı sızı olmamasına rağmen boyun tarafımda lenf bezi şişmesi oldu.
hesabın var mı? giriş yap