şükela:  tümü | bugün soru sor
  • twitter, facebook, sözlük, hatta ana haber bültenleri.. nereyi açsam, nereye baksam lost, lost, lost.. sadece bugün 700'e yakın entry girilmiş.. neden? lost bitmiş.. hah! başka derdiniz yoktu çünkü.. her şeyi aştınız lost'un finaline şaşırmak kaldı sizin için.. daha dün chp'ydi, recep bey'di inliyordu buralar, geçti mi gazınız bi günde? kişi başına milli geliri 45.000 dolar olan bi ülke olduk da benim mi haberim yok lan? eğer öyleyse verin olm benim payıma düşen papelleri!

neyse işte bütün bu hengame içinde bazı insanlar var ki onlar saf, onlar temiz, onlar durumdan bihaber.. hayatlarında bir bölüm dahi lost izlememiş insanlar onlar.. muhtemelen şu anda onlar da benim gibi(ki kendim de bu topluluğa dahilim) boş gözlerle seyrediyorlar bu kaos ortamını.. herkes yazmış abicim, herkes.. açtım baktım başlığa, normalde yazmayan adam sırf lost bitti diye gelmiş entry girmiş..

şu günlerde birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duydukları günlerini yaşamakta olan insanlardır bunlar.. metin olmaları, bol su içmeleri, terli terli klimalı ortamlara girmemeleri gerekiyor..

(bkz: lost izlemiyorum eksikliğini de hissetmiyorum)
  • (bkz: lost/@syd)
  • ekşi sözlükte lost başlığına yazılan bütün spoilerleri korkmadan okuyabilen insandır.
  • hiç birşey kaçırmamış insandır. 1. sezon 10. bolümden itibaren çıktığı gün izledim bu naneyi, bugün geldiğim nokta budur.
  • (bkz: lost ne lan)
  • (bkz: isyanim var ulaan)

kendimi bildim bileli bilgisayarımda durur ama fırsat bulamadım izlemeye. biraz da bağımlısı olmaktan, çok kafa yormaktan korkuyorum herhalde.

aslında bir kere açıp izlemeye çalışmıştım ama o sırada codec yüklü değilmiş bilgisayarımda, internet de olmayınca izleyemedim. 1. sezonun 1. bölümünün ilk 20 saniyesini dinledim anca. hurley var kıvırcık onu biliyorum, josh holloway var bir de kel yarma herif var, others var bunları biliyorum. uçak mı ne düşmüş adaya falan filan işte.

bu yaz oturup hepsini izlemeyi planlıyorum.

ayrıca facebook'um da yok.
  • bir başka model.....sadece belgesel ve tartışma programı izliyorum diye gezinen, ben popüler kültüre külliyen karşıyım diyen her cümle başı benim entelektüel çevrem olan tuzsuz yemek gibi insandır.
  • iki yıl önce tanıştığım insan! hem de bu kişi hawaii'de yaşıyordu ve "evin yakınlarında adamlar tepeye tırmanıp duruyorlar ama hiç merak edip de izlemedim" yorumunda bulunmuştu!
    (bkz: şaka gibi ama gerçek)