• konu erkek ise gerekli olmayan tanışma yöntemidir.

bir erkek sizi gördüğü zaman durmadan bakıyorsa bilin ki o bir apaçidir. ya saçma bir nedenle (pardon bağyan ateşiniz var mı? saat kaç vs) muhabbet etmeye çalışır yada bir süre sonra gider.
    kaçın ve oradan uzaklaşın!

bir erkek sizi gördüğü zaman hafif gülümsüyor, fark etmeden bakıyor ise o bir ekşi sözlük yazarıdır. sizden bir hafif gülümseme almadan harekete geçmez ve yaratıcı bir cümle ile tanışmaya çalışır.
    boynunuza fularınızı takın ve ona hafifçe gülümseyin. ilişkiniz başlayacaktır.

bir erkek sizi gördüğü zaman ortadan kaybolmuşsa ve etraf sessizse bilin ki o bir çapkındır, kadın avcısıdır.
    merak etmeyin o sizi mutlaka bulur!
  • -beyler, ağalar, istanbul ne tarafta?
  • işten çıktım, her zamanki yolumu kullanarak eve gidiyorum.. artık eve yaklaştığım sokaklardan birinde dikiz aynasına baktığımda arkamdaki arabayı süren kızın hararetli bir şekilde el salladığını gördüm, üzerime alınmadım.. sonra bi-iki sokak daha gittim ama arkadaki arabadan el sallama durmuyor.. üstelik bu sefer yanına selektör de eklenmiş durumda.. yine üzerime alınmadım.. ama artık eliyle "sağa çek" gibi bi şeyler yapınca artık bana yapıldığına kanaat getirdim ve arabayı sağa çektim.. bi taraftan da kendi kendime diyorum ki "heralde tamponu bi yerlerde bıraktık, umarım çok geride değildir".. neyse efenim arkadaki araba da park etti ve arabadan hoş bir hanımkızımız indi, ben de camı indirdim bekliyorum.. kız gelirken "iki haftadır işyerinizin çıkışında size merhaba demek için bekliyorum, artık güvenlik binayı soymaya çalışacağımdan şüphelenecek diye korkmaya başlamıştım" dedi.. sonra da "merhaba" dedi ve döndü arkasını gidiyor.. ağzımdan ancak bir "nasıl yani?" çıktı.. bunun üzerine kız geri dönüp ismini söyledi, ben de ismimi söyledim.. öğle aralarında yemek yediğim yerde görmüş beni ve merhaba demek istemiş.. o gün mümkün olmayınca mekanın garsonlarından işyerimi öğrenmiş ve iki haftadır da iş çıkışlarında beni bekliyormuş.. "bu kadar beklediyseniz bir yemeği hakettiniz, isterseniz bi ara yiyebiliriz" dedim.. o da teşekkür ederek arabasına bindi..

ertesi gün ofisteki kızlara "bak bi yöneticinize sahip çıkamadınız, ofisin önünden adam kaldırıyorlar" şeklinde olayı anlatırken içeri bir kurye girip beni sordu.. bir de baktık ki hatun bir notla beraber bir kutu kurabiye göndermiş.. notta da medeni cesaretinden ötürü kendini tebrik ettiğini ve telefon numarasını yazmış (ki bence bu durumda kurabiyeyi kendisine göndermesi gerekiyordu).. ben de kendisine teşekkürler mesajı gönderdim.. biraz yazıştık.. akşam da beraber yemeğe çıktık..

çalıştığı işyerinin ofisi bir hafta içinde gebze'ye taşınıyormuş.. bu benimle tanışmak için son şansıymış.. eğer o sokakta da arabayı durdurmasaymışım bir sonraki sokakta arabama vurmayı kafasına koymuşmuş..

ben de kendisine olabildiğince kırıcı olmayan bir şekilde boyfriend material olmadığımı açıkladım.. güzelce yemeğimizi yedik.. hesap geldiğinde tüm ısrarlarıma rağmen hiç bir şey ödetmedi.. sonra da arabasıyla evime bıraktı.. resmen kendimi prenses gibi hissediyordum..

bi de inmeden önce "beni bir kez öper misin?" diye sordu, o kadar uğraşmışken yok diyemedim..

yani demem o ki; medeni cesareti sürekli erkeklerden beklememek gerekiyor.. arada biz de kendimizi prenses gibi hissetmek istiyoruz.. ne var yani?
  • türkiye şartlarında "mal gibi durup, yanınıza gelmesini ve sizinle tanışmasını beklemek" haricindeki tüm yöntemler yaratıcıdır. ironiktir ki türk kadınlarının %99.99'u yaratıcı olmayan yöntemi seçer.
  • +selam. bilekleriniz ne kadar hos ve ince
    -saol hocam neden ki ne alaka ?
    +saat satiyorum ben
    -zencisiniz o halde
    +evet abi
    -anladim. ben murat
    +memnun oldum abi ben de kwonarfajbe. aksarayda yasiyorum
    -ayyyy ahahaha cumhurbaskani misin sen ayol.
    +ben degilim abijim ama ufakliga reis derler....
  • bir selam vermeniz yeterlidir.

insanlığın var oluşundan beri erkek milleti en ufak gülümsemeye bile kadın peşinden gider.
  • şimdi tüm hemcinslerime bok atmayayım, en azından kendi adıma konuşayım diyorum ama beceremeyeceğim:
    yaratıcı olmayın lan, düz insanız biz :(

imza: lisede bir gün önce ayrıldıkları sevgilisi tarafından aranıp konserde "gel barışalım artık" şarkısı dinletilen, akabinde "yazık kızcağızın kontörü gitmesin, yanlış aramış galiba." diyerek kapatan mal.

edit: ohoo, başlığın seyri değişmiş, bir nevi "benimle en yaratıcı şekilde tanışan kızlar, offf ya herkes bana hasta"ya dönmüş. o zaman başlıyorum:

yaz arkadaşım, 10.000 kadınla nasıl birlikte oldum.
    geçen yine sevişiyorum, artık iliğim kuruduktan sonra zor attım kendimi evden dışarı. sırtımda tırnak izleri, suratımda ruj izleri bir nevi sevişgen rambo misali "ilk kanı onlar döktü" diye mırıldanarak dolaşıyorum sokaklarda. laaaps o da ne, hatunun biri avına odaklanmış bir aslan gibi bana odaklanmış çevremde daireler çiziyor, bir nevi çiftleşme dansı yapıyor. kendimi ilk bulduğum toplu taşıma aracına atıyorum ve hemen arkamdan o da biniyor. bomboş olan otobüste adeta 60 yaş üstü kartı ile bedava yolculuk yapmasına rağmen anlamsızca asabi olan amcalar gibi "arkalara yürüyelim" diye bağırıyor, kendimi otobüsün en arkasında buluyorum korkudan. dibimde bitiyor hemen ve bana yaklaşıp "-60 yaş üstü kartı- olduğu gibi -kalburüstü yakışıklı erkek kartları- da çıkmalı, böyle yiğitler para vermemeli otobüslere" diyor. orada parçalıyor üzerimi ve sevişmeye başlıyoruz. bizi gören diğer yolcular alkışlıyor, ıslıklar çalıyor, üzerimize konfetiler atılıyor.

editli imza: adım samuel, 25 yaşım.
  • direk gidip avucuna telefon numarasi yazan kagidi vermek. o kadar beklenmedik bir sey ki, far gormus tavsan gibi kalakaliyorlar. bir kere yapmistim. adam bana bir dakika boyunca bakti, sanirim o an hayatin anlamini sorguladi, oyle ciddi, oyle anlamsiz bir bakisti.
  • kız : beni beğendin mi ?
    çocuk : çok güzelsiniz,
    kız : o zaman bu akşam annenide al bize gel..
    çocuk:ee
    kız : babam bir tanede size yapsın.
  • - hacı bu maç 3,5 üstü olur mu?
    + olur gibi golcü takım ikisi de.
    - memleketimin takımı atar tabii. sen nerelisin birader? bu arada bora ben.
hesabın var mı? giriş yap