• taklit süresine göre kişiliği hakkında bariz yorumlar yapılabilecek insandır.

0-3 saat;
    +sex var - regular one night stander (ne yalanı söyleyen ne yalanı yiyen suçlu)
    +sex yok - one night whatever (bu gece de bitti içtik eğlendik)
    3-10 saat;
    +sex var - kanırtan one night stander (uzatmalarda golü bulmanın garip rahatlığı)
    +sex yok - experience fakiri (nerde geldim tongaya ben anlamadım ama olcak olcak)
    10-24 saat;
    +sex var - renk geldi hayatıma insanı (ulan çok sıkıyım be - yağlı saç bişi bu adam)
    +sex yok - şaşkın bakkal (olum dün nooldu bişey oldu ama - kasıtlı amnesia)
    1gün-3gün;
    +sex var - regular lier (eskiden daha kolaydı bu işler - ne diim ayıp yaptığın)
    +sex yok - tırt çocuk (abi yok ben zaten kıza üzüldüm - hadi lean)

3gün-2yıl;
    +sex var - tanımsız manda (karma kurbanı olucaz ama dur bakalım)
    +sex yok - şehir efsanesi insanı (olum arkadamdan gülüyorlarmış kim anlattı ya - eahehahehe)
    2yıl-42yıl;
    +sex var - academy award winner (and the oscar goes tooooo)
    +sex yok - ferhat (kendini dağlara taşlara vurur bu sırada)
    42yıl-till death;
    +sex var - şaşkın (buymuş demekki olay hımm - congratz)
    +sex yok - tanımsız küme (acaba gay miydim ben be)
  • bir çeşit orospudur. kimi para icin sex yapar, kimi sex icin taklit yapar, kimi evlilik cuzdanı karşılığında sex yapar. her çeşidi var anacım bu mesleğin.
  • boş işlerle uğraşan, jelibon ayarında erkek tipi. ama her malın alıcısı olduğu gibi bu tipin de alıcısı var. çünkü neyi nasıl istediğini veya düşüncelerini dan dun söyleyen dürüst erkekten hazzetmez çoğu karı. uzun uzun yazacak vakit yok, hem de yazılmışı var zaten: (bkz: #14516422)
  • bir gecelik seks için sevgili taklidi yapan erkek yoktur, bunu yiyen ya da yemiş gibi görünen kadın vardır.
  • eksi yirmibes degilse eksi 110'dur.
  • bu kategoriye giren erkeklerin bazıları abartıp, taklit surecini 1-2 ay uzatsalar da ucun birini alirlar genelde ki biz bunlara kisaca loser diyoruz.
  • tek gecelik iliski icin daha pek cok sey yapmis yaptiklari da bosa gitmesin diye artik sevgili taklidi yapmaya baslamis pipili insan turu

ayrica bunun bir de bir gecelik seks icin sevgili taklidi yapan kadin modeli vardir ki bu ikisi bir araya gelince taklit yapmaya gerek kalmaz.
  • neresinden bakarsak bakalım, bir gecelik seks için maymun durumuna düşen erkeketir. sevgili taklidi yaptığını anlamayan kadın için büyük bir hayalkırıklığıdır. taklit yaptığını bilen bir kadın için de iyi bir taşak geçme malzemesidir. böyle hop hop pinpon topu gibi, ne şeker.
hesabın var mı? giriş yap