şükela:  tümü | bugün
  • bazı durumlarda olması gereken.

bir kadın bana bariz bir şekilde ilgisini belli ediyordu. sonra bu böyle bi süre devam etti. ilgi gösterince hoşuma gitti o soğuk tavrımı bırakıp yumuşadım ilgi göstermeye başladım.
    sonra bi baktım kendini geri çekti.

geçen laf laf açtı buna dedim ki
    “benim senle duygusal olarak yakınlaşma gibi bir amacım hiç olmadı bundan sonra olmaz da”

böyle derken gözleri parıldadı gözlerini kaçırdı gülümsedi falan. iyi oldu

bundan sonra böyle oyuncak değiliz mk burda.
  • ilgi duyduğunu söyleyip yapmaması gereken her türlü itliği yapacağına dürüst bir şekilde ilgi duymuyorum demesini tercih ederim.
  • akıllı kadının da adamın da maruz kalmayacağı söylem.

o kadar basit ki aslında birinin size ilgi duyup duymadığını anlamak. oyun seven biriyse de asla itiraf etmeden, sıkıldığınız yere kadar gidersiniz siz de. ama hiç ilginiz olmasa bile türlü anlamlar çıkaran ve tam tersi mesajlar vermenize rağmen ısrarla anlamayan biri, ya egosundan gözleri kör olmuş biridir ya da gerçekten anlama özürlü. ıki durumda da dürüstçe söylemek en doğrusu.

ilgisizliği görmemekte ısrar edenler için, siz de anlayın da söyletmeyin lütfen. vicdanlı biri için söylemesi en zor şeylerden biri çünkü.
  • çıkarcı olmayan dürüst bir erkektir. helal olsun diyorum az da olsa bu şekilde dürüst kalabilen erkeklere.
  • normal olan durumdur.
    kadın canlısının her türünün ilgi uyandırmadığı gerçeğini bazılarının egoist suratlarına bir güzel çarpar.

"elimi sallasam ellisi" avuntusunun gerçek dışı olduğunun ispatıdır.

kukuya ve iki adet memeye sahip olmanın herkes için avantajlı olmadığını da gösterir.