109 entry daha
  • kıza birkaç espri yapın gülmüyorsa o eğlenilecek kız değildir. eğlenilecek kız değilse de evlenilecek kızdır.

edit: görüyorum ki aranızda bunu ciddiye alanlar olmuş. yapmayın gençler.
  • bir durum icin sinirlendiginde hem de cok sinirlendiginde, ozellikle bu durum erkegi ilgilendiriyorsa, erkege olan yaklasimidir.
  • iş aradığım,cebimde beş para olmadığı ve ailemle aramın aşırı derecede kötü olduğu zamanda konuşurken ''boşver,atla gel yanıma ne varsa ikiye bölüşürüz '' dediği andı benim için.

edit: sonrası evlilik olmadı maalesef evlilik teklifi edecekken terk edildik.
    yıllar sonra gelen edit : mesajlara istinaden 10 yıl önceki olaydı bu.daha üniversiteden yeni mezun olmuşuz vs.
  • pantolonuna veya şortuna dikkatli bakın. eğer pipisi varsa evlenilecek bir kız değildir.

not: absürd bir konu.
  • olmayan yoldur. 3. / 4. buluşmada kendi kendine anlıyorsun bunu . yanlışı doğrusu 6.his abi gersini koyvergitsin.
  • en güzel anlarınızda yanınızda değilse evlenilmez. aynı şekilde başınızdan kötü bir olay geçtiğinde etrafta eğer yok ise geçmiş olsun
  • nüfus cüzdanına bakınız. şayet 18 yaş ve üstüyse sıkını yok, evlenebilirsiniz.

bunun dışında kafa yapınızın uyuşması, birbirinizi sevmeniz de önemlidir elbette. hele de dürüst ve iyi huylu biri ise tam benlik.
  • seninle evlenmeyi kabul etmesi gerekiyor.
    (bkz: angut)
  • zeki ve etik değerlere sahip, entelektüel ve özgüveni yüksek bir kız olması.
  • şimdi buraya yazıp nazar değdirmek istemiyorum. he tabi siz şimdi kıskandığımı falan da zannedersiniz. zan değil gerçek gerçek o.
548 entry daha
hesabın var mı? giriş yap