• 6.nesil kullanıcı.

kendisi bir yıldır "beni de sözlüğü aldır" diye kafamı sikmekte idi.
    ona aylarca ssg olmadığımı ispat etmeye çalıştım.
    kendisini anlatmaya ne kelimeler, ne entryler yeter.
    onun illk entryisini girmekten de büyük bir kıvanç duyuyorum.
    nice bin entrylere diyorum.*
  • gelişi ile willy van der kerkhoff'un özellikle arabesk müzik konusundaki yalnızlığını sona erdiren yazar.
  • son gece, son sahur, son beşiktaş.
    (bkz: dur gitme)
  • gülcan opel ya da selma istanbullu gibi kenarda köşede kalmış, kimsenin bilmediğini sandığınız karakterleri gömüldükleri karanlıklardan bulup çıkartan yazar. yakın dönem popüler ve popüler olmayan-olamayan kültür database'i. bu açıdan kendisinden bol bol yararlanılacağı belli. ancak en önemlisi (bkz: #6480489) entrysiyle gece gece insanın gözlerini yaşartan, galatasaraylılığı tekrar ve yeniden hatırlatan, iman tazeleten yazar. kısaca (bkz: selam ederim)
  • bir petekdoku, bir arvo neyse bir bir kulum işte de o olacak galiba. iyi olur.
  • uzun çarşının ulularından biri. bir ayıntab esintisi. bir leyl-i ramazanda sahur vesilesiyle anıdık kendisini. henüz istanbullu olmamış, iyiki de olmamış.
    dinlediği müziğe duyduğu sadakat ve temayül kıskandıracak cinsten. yazıyor okuyoruz.
    "futbol tarihinde yolculuk" diyor biz çıkıyoruz.
  • kıyıda köşede kalmış ya da kalmamış ama kesinlikle kendisine hitap eden muazzam bir müzik arşivine sahip, bu konuda daha çok şeyler yapmak isteyen (yapacaktır da eminim ) efendi güzel bir insan. yolladığı iki şarkıyla günümü şenlendirmiş, beni eskilere döndürmüştür. sağolsun varolsun !
  • kendisi hakkında yazılanları okudukça "ve sözlük, bir kulum işte'yi keşfediyor" diyorum.
  • bu zat-ı şahaneleri bana öyle bir güzellik yapmıştır ki; sayesinde kendimi kâh 60lı kâh 70li yılların istanbul’unu dolmuşla geziyormuşum gibi hissettim… an geldi 8 yaşında bir çocuk oldum, o zamanlar ne düşünüyor ve hissediyorsam o günlere döndüm, sonra lise yıllarıma bir gezintiye çıktım.
    allahın yarattığı bir kulum işte… şarkıları seviyorum ve kendimi böyle karanlık yağmurlu bir günde çocuklar gibi şen hissediyorum…şimdi kahvemi yudumluyorum… gözlerimi kapıyorum… gönderdiği şarkıları dinliyorum…
  • bilgi birikim sahibi olup bunları payla$maktan zevk alan biri kendisi. evet gecmi$e bir yolculuk yapmak icin zaman makinası icat edilene kadar yazdıklarını okuyacagız.
hesabın var mı? giriş yap