abebe bikila

  • 10096
  • 0
  • 0
  • 0
  • 4 yıl önce

teknosa

bir kaç gün önce tam da ihtiyacım olduğu sırada karşıma çıkmak suretiyle bir adet kablosuz modem satın almama neden olan müessese.

bana seçtiğim modemimi verirken kutunun ağzına bir etiket yapıştırarak ardından bana "bu nedir, açıklayayım" diyerek açıklamalarda bulunan möessese.

bu etiketin yırtılmadığı durumda 15 gün içerisinde iade etmemin, bana paramın iade edilmesiyle sonuçlanacağını açıklayan höbessese.

ancak bu etiketin yırtık olması halinde benden iade alırken %15 oranında bir "kullanım ücreti" tahsil edileceğini vurgulayan tefessese.

benim modemden memnun kalıp kalmama sürecimi kapalı ambalajına bakarak, üzerindeki yazıları okuyarak geçirmemi uman, ya da en azından ima eden psikossese.

modemlerini -sanırım bu tür sapık şartları olmayan başka bir yerden başka bir modem satın aldığımdan olacak- iade etmeye karar verdiğim, kendi değerli modemleri halen bagajımda torbasının içinde ve ağzında bekaret etiketi ile birlikte ilk fırsatta iade edilmeyi bekleyen birgaripessese.

ulan ben mi çok terbiyesiz bir müşteriyim acaba diyerek ve de çekinerek ekşi sözlükteki sayfasını ziyaret ettiğim, edince de yalnız olmadığımı gördüğüm esmese.

devamını okuyayım »
18.09.2007 08:58