badroller666

  • çetrefilli (371)
  • 897
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

ultraslan

yine bu insancıklar bir maçın daha içine ettiler.
müthiş savaştık, sonunda güçlü olan kazandı. basketbolun belki en zevkli şekli oldu son anlar ama bu adamların olduğu taraftan hiç alkış gelmedi nedense. galatasaraylı olanlara, en azından benim gibi galatasaray aşkına o salonda sezon boyu bulunmuş bir insana, galatasaray'ın hiç bir maçını kaçırmayan bana hakarettir bu adamlar. bu adamlara galatasaraylıysa, kusura bakmayın ama ben galatasaraylı değilim.
yönetimden para yiyip söven bunlar, salona gelip koltukların üstüne çıkan bunlar. sizler gibi öküzler düşünülmüş salonda ama illa açıp çıkacaksınız üstüne. önümüzdeki insanlara indirsek ne fayda, herkes çıkmış koltuk tepelerine. hayır anlamadığım, basketboldan bu kadar uzaksınız madem, gidin pota arkasına. bırakın biz izleyelim efendi gibi saha kenarından. keşke eski şekli olsa da pota arkası saha kenarı diye ayrılsa yine. biliyoruz bu adamlar 2 lira pahalı olsa pota arkasına girecekler. çapulcular biliyoruz zaten. inşallah o maddeleri atanları bulurlar da hak ettikleri cezaları alırlar. aslında daha net bir çözüm var; bu amigoluk yapan adamları seçip salona ve stada almıcaksınız arkadaş.
amigoların amacı belli zaten. kafalar bi milyon geliyolar maça. 'bağırın lan amına koduklarım'' derler beleşe soktukları çapulculara. bu sahtekar adamlar dönüp maça bakmaz bile. çünkü ihtiyacı yoktur spora! doymuştur!. ama hayvanlığa doymamıştır. 2-3 amigonun cebine 200-300lira sıkıştırıp her maç istediklerini söyletirler. bu kalitedeki adama da uğraşıp bunları yazdığım için kafamı sikeyim orası ayrı.
uzun lafın kısası; bu adamların olduğu yerden uzak duralım derim ben sevgili galatasaraylı kardeşlerim. uzak durun ki kalabalık sanmasınlar, destek görmesinler, kendi kendilerine kalsınlar. zaten alemi başka onları, spordan zevk alamazlar...

devamını okuyayım »
18.06.2011 00:00