dolap adam

  • 432
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

aşk-ı memnu

bu dizide tek kafası çalışan adam hilmi önal yemin ederim. uzaktan uzağa azıcık gözlem, parçaları birleştir, buyur sana kabak gibi yasak aşk hikayesi. bizim ev ahalisi neredeyse sıçmaya birlikte gidecek, hala zerrece uyanan yok mevzuya. ulan, sırf bihter'in suratını incele bir aradayken, anlarsın ne olmuş ne bitmiş.

bihter de peyker'in lafları üzerine, üst üste en çok "saçmalama" deme rekoru kırdı. "saçmalama peyker, saçmalık, çok saçma bunlar, saçmalıyorsun, bu saçmalıkları dinlemiycem". bravo. hiç anlaşılmadı gerçekten. çok güzel kıvırdın. üstüne bir de "sen kendi boktan hayatına bak" diye saldırdın, tam oldu. üzerine mum diktin.

nihal de demez mi yüzüğü behlül'e takarken, "ay elleri titriyo matmazel, çok heyecanlı". ahaha, canım benim yaa, kıyamam. herif az önce ciciannenle öpüşürken ereksiyon oldu, ondan olmasın? yalnız bunlarda çelik gibi sinir var yeminle. behlül'le bihter'in yerinde ben olacam, çoktan sinir krizi geçirip hastaneye kaldırılmıştım, tee en başından "biz seni keriz gibi düdüklüyoz, aldatıyoz!" diye ötmüştüm adnan'a. baya herşey normalmiş gibi takılmayı başarıyollar.

neyse, bihter hanım kızımızın da dediği gibi çember daralıyor. bakalım ne kadar kastıra kastıra daraltacaklar, son tura kimler kalmayı başaracak.

devamını okuyayım »
22.01.2010 18:05