fretless

  • 363
  • 10
  • 2
  • 0
  • 5 gün önce

recep tayyip erdoğan

polisin çadırlara gaz bombası atması ile başlayan bir sürecin son geldiği nokta otellere, revirlere gaz bombası atılması ve yabancı basın mensuplarının göz altına alınması gibi insan aklının ve vicdanın zorlandığı bir durumken, yaşamlar kaybedilmiş, organ kayıpları yaşanmış, binlerce yaralı insan varken çıkıp hala bağırıp çağıran ve kendine inanan halkı sorumsuzca, bilinçli bir şekilde yanlış yönlendiren akp genel başkanı.

adamın ülkenin huzuru gibi bir kaygısı hiç yok ne yazık ki. cidden kayalıklara sürüyor göz göre göre.

sürecin tümünde hem eylemcileri hem de kendisine sorgusuz süalsiz inanan kitleyi bilinçli bir şekilde kışkırtıp, suçu dış güçlere atmaya çalışmak açık bir şekilde ben bu ülkeyi yönetemiyorum demektir de. madem oyun, lobi, dış güçler ve bunun istihbaratı vardı sen bunu bile bile süreci bu şekilde yönetiyorsan bu işi beceremiyorsun demektir arkadaş. taraftarları hiç mi göremiyor bu durumu anlamıyorum. hadi iyi niyetli olduğunu sanıyorsunuz diyelim, bu beceriksizliği nasıl görmüyorsunuz?

bu ülkenin insanları 3 hafta önce parkta ağaç kesilmesin diye yatarken, bugün peşlerinde recep tayyip erdoğan diye bağırarak dolaşan eli sopalı, satırlı manyaklar var. gerçek bu ne yazık ki.

toplumda geri dönüşü olmayacak biçimde derin ayrımlar yaratmaya çalıştığı çok net ortada. bunu sadece oy için yaptığını düşünmek çok naif kalıyor kanımca.

devamını okuyayım »