kickthebucket

  • 319
  • 0
  • 0
  • 0
  • 9 ay önce

özge borak

eski eşiyle medeni bir şekilde ayrılmıştır. bülent şakrak verdiği röportajda bunu samimi bir şekilde dile getirmiştir. "kocasını boynuzladı" diye atıp tutanlara aşağıda yer alan röportaj iyi bir cevap olsun. insanların arkasından dedikodu yapmayı ne kadar çok seviyoruz milletçe yazık.....

"bülent şakrak, eski eşi özge borak'ın ünlü şovmen ata demirer ile ilişkisi hakkında konuştu...

“eyvah eyvah 1”de üçümüz birlikte rol aldık. hep beraber oturur kalkar, sohbet eder çok eğlenirdik. şimdi ata ve özge sevgili oldu ve bence harika da oldular, harikalar. çok tatlı bir çift oldular. sizce de tatlı değiller mi? özge dünyanın en güzel kadını, ata da çok başarılı, türkiye’nin önemli isimlerinden biri. onların ilişki yaşamalarından daha doğal ne olabilirki. onların adına çok seviniyorum. ikisini de ayrı ayrı seviyorum.

- özge ile bir evlilik denedik ama olmadı. aslına bakarsanız etik olarak şimdi benim onun ata ile ilişkisinin içine girmem hiç doğru değil. bu yüzden de ilk ve son kez konuşuyorum. özge çok iyi bir insan, özünde de iyidir. ata ile ilişkisi de biz evliyken başlamadı. bunun tersini söylersem özge’ye haksızlık yapmış olurum. ona bu konuda sonsuz kefilim. böyle bir şey hissetmedim, bunun altına imza atarım. ayrıca bu gönül meselesidir, aşktır. hayatta böyle şeyler de oluyor, olabilir de. zaten ilişkiler nasıl başlıyorki. aynı ortamda kadın ve erkek birbirini görüyor arada bir elektriklenme oluyor. bu sıradan insanlar için de böyle değil mi?

- onlar birbirlerini istiyorlar, ben de onların mutlu olmasından başka bir şey istemem. evlenirlerse de çok mutlu olurum. çünkü ben de yeni bir ilişki yaşıyorum ve özel hayatımda çok mutluyum.

- ata ile özge’nin ilişkisini gazeteden öğrendim. açıkçası şaşırmadım, niye şaşırayım. hayatın içinde böyle şeyler olabilir dedim. sonuçta iki insan, kadın ve erkek. neden olmasın?

- (eyyvah eyvah 2’de rol almamasıyla ilgili olarak) o dönemde yurt dışı turum vardı. sonra bu iptal oldu. onlar da bana filmin sonunda yer vermek istedi ama o sırada da reklam filmi çekimim vardı.
kaynak: vatan"

devamını okuyayım »
24.04.2012 21:21