laodikya

  • ağır abi (455)
  • 524
  • 9
  • 2
  • 0
  • 3 gün önce

fetö'den ihraç edilenlerin yaptığı işler

tanırım fetö ile alakası yoktu, atatürkçüydü, milliyetçiydi vs vs muhabbetinize sokayım afedersiniz. bir tane hukukçu yok mu lan şu koca sözlükte? alakası olmuş olsa ne olur ki? kimlerin alakası yoktu ki bu ülkede? en son koç holding bile sponsor olmuştu olimpiyatlara, devlet para bile bastırmıştı.

200 bine yakın memur sırf bankaya para yatırmaktan, sendika üyeliğinden ihraç oldu. bunlardan 50 bini, 15 temmuz gününe kadar hakkında tek bir kesinleşmiş mahkeme kararı bulunmayan bir yapılanma ile ilgili olarak terör örgütü üyeliğinden yargılanıyor. 30 bin civarında özel sektörde çalışan öğretmenin lisansı iptal edildi.

bu insanlar darbe yapmadı, kimseye silah sıkmadı."suç işlemedi". bu ülkenin adalet bakanı bile çıktı "atilanlarin hepsi suçlu diye birşey yok, idari tasarrufta bulunduk". dedi.

bankanın kurdelasını kesen adamlar bugün gelmiş niye para yatırdın diye hesap soruyor ironiye bak.

şimdi oh olsun iyi oldu devlette yer açıldı diyenlere söylüyorum. asker, polis, hakim-savcı gibi kritik görevliler haricindeki kamu görevlileri ve devletin verdiği izin ile faaliyet gösteren özel eğitim kurumlarında çalışırken lisansları iptal edilen binlerce öğretmene yapilan bu hukuksuzluğun bedelini yine bu millet ödeyecek. en azılı akp savunucusu gazeteciler bile devletin bu tazminatların altında kalacağını yazmaya başladılar.

her türlü imkanı(istihbarat, emniyet vs)elinde olan devlet kandırıldım allah affetsin diyip işin içinden sıyrılamaz. bir hesap verilecekse önce devlet verecekti. o tren kaçtı.

başlıktaki mevzuya gelince, inşaatta çalışan öğretmen, fırında çalışan hakim gördü bu gözler. ilk entry'sine böyle adice bir örnek vererek alın teriyle ailesinin nafakasını kazanmaya çalışan binlerce mağdur insanı böyle yaftalamak da dezenformasyonun en adicesi.

zekeriya öz'ler, ekrem dumanlı'lar ve yüzlerce üst kadrodan adam elini kolunu sallaya sallaya bu ülkeden çıktı gitti. onlara hiç birşey yapmayan devlet, bugün gidecek bir yeri olmayan yüzbinleri sefalete mahkum etti. bu hukuksuzluklara alkış tutmaya ve işinden edilen insanlarla alay etmeye devam edin. bunun zararının yine topyekün millet olarak çekecegiz.

devamını okuyayım »
23.07.2017 12:39