loknar

  • 2004
  • 2
  • 2
  • 1
  • bugün

yasin balkır

ruhsal problemler yaşıyor da olsa, daha yaşı sadece 25-26 da olsa (!), tehditlerini gerçekleştirmek üzere harekete geçmemiş de olsa, görüldüğü yerde patlatılması gereken adam.

ulan bir de müziyen diye nam salmaya çalışırken bunları yapıyorsun, anonim kalacağın bir hayat planın olsa kim bilir neler yapacaksın. yazıklar olsun sana insan yavrusu diye bakana da, bu toplumun arasına salana da.

bir de, bunun gibi yüzbinlerce mikrop var bu toplumda, müzisyen gibi, sporcu gibi, yönetici gibi yüksek profilli olmadıkları için gözönüne gelmiyorlar, ifşa ise milletin telefonundaki salak resimlerini değil bunları ifşa edin.

patlak diyor ya, orospu diyor ya. müzik piyasasında bunun gibi tipler çok tabi, sakallı ve ayı rock bar korumaları "beyefendi" diye hitap ederken, müzisyen vs takılan böyle ibneler iki dakikada tinerciye bağlayıp gücü yettiği insanları sindirmeye çalışabiliyor. yanınızdayken yapmayabilir.

böyle tiplere hangi platformda olursa olsun "garibandır, sorunları var" filan diye izin vermeyiniz, ısrarla hayatlarına kariyerlerine çiziği atınız. böyle yapınız ki ülkenin futboluna, eğlence sektörüne vs hakim olan öküz oğlu öküz prototipi yayılmasın, temizlensin, ya da en azından ortaya çıksın. screenshot alın, vidyoya çekin, ses kaydı vs bir şekilde asıl bunu ifşa edin.

devamını okuyayım »
25.02.2016 15:01