mea maxima culpa

  • 1260
  • 12
  • 2
  • 1
  • bugün

melekler korusun

vurun kahpeye romanının istanbul'da yaşayan üniversite öğrencileri için uyarlanmış versiyonu. 3 tane genç kız birkaç tane gaddar, yobaz ve kötü kalpli insan tarafından yerlerden yerlere vurulmakta, bir yandan da çiçekler böcekler, bakın mucizeler de var hayatta gibi mesajlar verildiği sanılmaktadır.

üç gün bitli otelinde kaldıktan sonra para ödemeden ayrıldılar diye polis eşliğinde kızları karakola çektiren otelci mi dersiniz, otelci aradığında kızının borçlarını ödeyeceğine tutup kızın adresini verip kızın karakolda gecelemesini bizzat sağlayan baba mı dersiniz, kızlar karakola götürülürken arkalarından öküz gibi bakıp bir de kızını içeri çekip kapıyı kapatan ve dur bi bakalım yardımımız dokunur mu diyeceğine tam tersi ne olup bittiğini anlamadan kızın memleketteki ailesini katliama çağıran, bunlar yetmiyormuş gibi acele acele sokakta kalan kızların sığındığı evin sahibini çağıran hümeyra'nın oynadığı anne karakteri mi dersiniz, akşam namazı saatini 1 dakika geçtiği için kızları eve almayan süt anne ismindeki kötülük anıtı mı dersiniz hepsi mevcut.

durmadan istanbul kötü yer, dışarı çıkılmaz, adamın başına neler gelir, iğrenç öğrenci kızlar sigara-içki-erkek hepsi bunlarda replikleri dönüyor. anneler kızlarını durmadan tehdit edip eve kilitliyor. kahramanlarımız istanbul'a gelir gelmez karakollara düştüler, evlerinden atıldılar, bombacı, hırsız, dolandırıcı sanıldılar. herbişeyleri çalındı, dayak yediler, dolandırıldılar, günlerce sokaklarda, parklarda yattılar. anne babaları bu kızları durmadan tehdit ediyor, aşağılıyor ve sokağa atıyor, bir taraftan yobazlar yerlerde sürüklüyor, üzerlerine kapıları kilitliyor.

imdat, yuh ve çüş yani. bu kadar abartı olmaz. linç etmeyin bırakın artık yazıktır, birazdan kızlar ölecek.

devamını okuyayım »
22.01.2009 22:12