second

  • 6100
  • 128
  • 55
  • 0
  • dün

telegram

baktık ki artık eski arkadaşlıklar yok.akrep ile yelkovanin tutuşmuş olduğu çetin kavga bizi çocukluklarımızdan alıp olgunluklarimiza götürdü ölümümüze dair götürüyor.

hepimiz ölüm yokuşuna sürüyoruz hayat aracımızı.

artık eski sevdalar da yok. nereye dönüp baksak cinsellik. ilişkide araç olan şey ilişkilerde amaç olmuş hep. kim kimi nasil sikerimin peşinde,herkes duvardan duvara çalışıyor.

biz bu hayatin fiyakalı kaybedenleriyiz diyen yazar'a selam ve olsun. harbiden de fiyakalı kaybedenleriyiz ha! kazandık diye caka satıyoruz sağda solda..

neyse toplandık bir şekilde,zaman kasimlardan 2019du. bir grup kurduk.

istedik ki sohbet edelim yahu sohbet! hee, dümdüz sohbet işte gireceğiniz kanallari siz belirlersiniz,yanina en fazla bir bardak çay 2 tane bisküvit.

kimsenin ne sosyal statüsüne bakalim,ne mesleğine,ne güzellik ya da çirkinliğine. insan dediğin et,kemik ve de düşünce..insan olan da gülmez zaten kimin kimsenin düştüğüne.

bir takim kurallar koyduk. ilk kural saygi.

cinsellik ve küfür / din'i ve siyasi tartışmalar kapidan çıkış bileti. seksist ve pornografik paylaşıma ise direkt mahalle dayağı.. tek bir islikta arka cebinde 14-15 anahtar üzerinde atlet ile ölüme koşacak cengaver abilerimiz var.

insan dediğin et kemik ve düşünce derken insanlarin hissleri olduğunu da unutmadık, kişiler özel arkadaş olur,manita olur bize söz düşmez,burun bu! nefes almaya yarar olup olmadık yerlere girmez. birilerinin tanışmasına vesile oluruz evlenirler seviniriz. hiç değilse hayırlı bir iş'e sebep olmuş olur üzerine gider altın da takarız. fakat baktik arkadaş am kafalı, önce biz siker,sonra kapiyi gösterir ve iyi günler dileriz.

burası olgun bedenlerden ziyade olgun beyinlerin ve dürüst kişilerin yeri. ortalama 20 kişilik bir grup,akademisyeni de var öğrencisi de. eczacısı da var meyhane sahibi de.

ben yetkil bi abiye benzemiyor muyum sizce de ?

yer almak istiyor

- sst dur! ben de geliyorum diyorsanız çaylak ve yahut yazar oluşunuz farketmeksizin başvuru için yeşil yakın.

açıp profilinize inceden bi bakalim. güzel bi abimize / ablamiza / arkadaşımıza / kardeşimize benziyosaniz telegram nicknameinizi isteriz.

tanım : sade ve tatli arayüzü, güvenli olan ile 3.parti mesajlaşma uygulaması.

devamını okuyayım »