yalicapkini

  • mülayim ama sempatik (537)
  • 605
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

boğa burcu erkeği

yapılan çoğu yorumların aksine dışarı çıkmayı sever ama koşulların uygun olması lazım. peki nedir bu koşullar? gidilen mekan güzel olacak bi kere, öyle ayak altı, yürürken uğranacak kafelere oturmayı sevmez. sonracıma, beraber dışarı çıktığı insanların yanında huzurlu hissedecek kendini, öyle ortam gereği, arkadaşın arkadaşıyla kafede oturmaz, oturamaz. nedeni zaten elli kere yazılmış, bu adamlar yanında rahat olduğu insanların yanında bulunmak ister. sevgiliyle dışarıda yenecek bi yemek, içilecek bi kahveye dünyayı satarlar namussuzum. işte böyle! tabi sen bütün bu şartları yerine getirdin de adam yok illa çıkmıcam, evde mi oturalım dedi, bırak allasen! bu şartlar oluşsun, bağlasan durmazlar evde. e tabi haliyle bu şartlar oluşmadı mı da evinde oturmaktan inanılmaz keyif alır, demin de dediğimiz gibi huzur, rahatlık, güven falan filan işte.

kincilik hakkındaki yorumlar doğrudur maalesef, yapılan yanlış bir hareketi, mimiği yıllar geçse de unutmazlar. sevgiliyle sevgili olmadan önceki en ufak bir gerginliği, yıllar sonra sevgilinin önüne koyarlar. çünkü bu adamlar ilginç bir şekilde o öfkeyi içlerinde yıllarca canlı tutabilir, daha da ilginci bu öfke onlara zarar vermez, koyarlar içlerinde bir köşeye, zamanı gelince çıkarıp şoke edebilir karşı tarafı aman dikkat!

reddedildiklerinde karşı cinsin peşinde köpek olmadıkları doğrudur, hemen anında irtibatı kesmez ama öyle çabuk sönümlenir ki bu ilgileri, bunları reddeden kadın bile şaşırır, ulan acaba numara mı yapıyordu diyebilir, hatta ve hatta bir süre sonra bu ilgisizliğe karşın bu boğaya ilgi duymaya başlayabilir. ama boğa tabi gurur adamı, önceden istedikleri kadını, o an istemeyebilirler, ya da isteyedebilirler, pek belli olmaz o konuda, kadının yarattığı etkiye bağlı.

8312 kere yazıldığı üzere mideye düşkündürler, güzel bir yemek, güzel bir içki ya da sadece güzel bir çerez bile inanılmaz zevk verir bu adamlara.

cinselliğe düşkün oldukları da doğrudur ama cinselliği illa seks olarak algılamamak lazım, seks dışındaki küçük şeyler de bu adamlara diğerlerinden çok daha fazla zevk verir. örnek mi lazım, başlayın öpüşmeye, eğer zevk alırlarlarsa saatlerce öpüşebilir bir gram sekse kaymadan iş. ya da yatırın kucağınıza bu koca bebekleri saatlerce hiç sesini çıkarmazlar.

tembel değildirler, asla! ama çalışırken verimliliğe inanırlar, verimsiz bir çalışma yerine hiç çalışmazlar. yok eğer verimliliği yakalamışlarsa saatlerce, günlerce çalışabilirler. ama bazen sabırsız da olurlar hemen sonuca ulaşmak isteyebilirler, bu konuda tutarsızlar biraz, ben de kabul ediyorum.

aşırı derecede rahatlarına düşkündürler. sırf bu yüzden otoriteyle problem yaşarlar, baskıya asla gelemezler. bu baskının kaynağı da önemsizdir, eğer sevgilisiyseniz bu adamları baskıyla yola getiremezsiniz, onun yerine suyuna gidin. bin türlü yol var bu adamı ikna etmek için zaten, ne diye zor yoldan gidiyorsunuz? güzel bi yemek yapın, arkasından da romantik bir öpücük, elde edemiyceğiniz hiçbişey yoktur, walla bak! deneyin!

ilişkilerde ise oldukça tutarsızdır, sırf bu yüzden karşı cinsi maymun eder, ama bilerek yapmaz, doğaları böyle napalım. öncelikle ufak tefek şeyleri pek sallamazlar, eğer sizi bir yere götürmesini istiyorsanız, doğrudan söyleyin. laf arası söyleyip de sonuç beklemeyin, sonuç monuç alamazsınız. ama yukarıda da söylediğimiz gibi sevdicekle yapılacak herhangi bir ”x” bu adamlar için ultra keyiflidir. artık “x” yerine ne koyarsanız koyun! sonracıma acayip sadıktırlar, öyle ki etraflarında kıçı başı açık bir sürü kız olsa gene de dönüp bakmaz sevdiceği dururken. zaten cinsellik düşkünlüklerini duygusal olarak karşıladınız sürece, sonuna kadar emin olabilirsiniz. bu arada inanılmaz kıskançlardır, kıskanç görünmüyorsa bilin ki usta bi şekilde saklıyordur kendini. oyle ki sadece aynı ortamda bulunmasından mütevellit diyaloga girdiginiz bi adamdan bile kıskanırlar sizi, e hak vermek lazım, çok sever bu arkadaşlar sevdi mi çook.

kadın tercihlerine gelince güçlü kadın severler, dimdik dursun isterler, öyle ezik, sulu gözlü, ağlayacak omuz arayan kızları tiksindirici bulurlar. zaten kendisi güçlü kişilikli olduğu için kızlar biraz geri adam artarsınız direkt domine edilirsiniz haberiniz olsun, bu da ilişkinin bitişi demektir zaten. amaaa tamamen özgür ruhlu, her şeyi kendi kendine halleden, başına buyruk bir kadın da istemezler. karışık gibi oldu ama anladınız siz, güçlü olsun ama gene de ihtiyaç duysun isterler. bi de kültürlü olsun isterler, sohbet edebilecek, fikir danısabilecek bi kadın için her şeylerini verirler. bi de tabi dış güzellik falan var ama bu konuda birazcık ayrılırlar hem cinslerinden bakımlı ve alımlı olması, güzel olmasından çok daha önemlidir.

neyse şimdilik eyyorlamam bu kadar, devamı da canım isteyince *

devamını okuyayım »