• aslı enver'le hayatını birleştirmiştir.
  • kendisi ekran serüvenüne ilk olarak elif dizisinde mustafa karakteriyle başlamıştır.sonra küçük kadınlarda ayaz karakterine hayat vermiştir ki ben kendisini ayaz karakteriyle sevmiş bulunmaktayım.daha sonra ise kendisini konuk oyuncu olarak melekler korusunda levent karakteriyle izledik.son zamanlarda ise küçük sırlar ve uçurum dizilerinde rol almıştır.ama yıldızının parladığı küçük sırlardaki demir karakteri olmuştur.aslı enverle evlidir ve önümüzdeki yayın döneminde fatih sultan mehmetin hayatının anlatıldığı projede rol alacakmış kendileri.
  • kurt seyit ve şura'daki halini gördükten sonra türk televizyonlarında görülen gelmiş geçmiş en yakışıklı erkek olduğuna karar verdiğim erkek.
  • aslı envergibi bir insanı aldatamış olma ihtimali olan bir (dilim varmıyor ama) insandır. sana da yazıklar olsun.
  • aslı enver ile 3 yıllık evliliğini bitirmiştir.

ulan maşallah dediğim kırk gün yaşamıyor be.
  • aşka inancımızı öldüren kişidir. bir diğeri için (bkz: aslı enver)
  • bir adam olarak, bu herifi izledikçe ona benzeyesim geliyor. ekranda bu kadar karizmatik durabilir birisi. gidicem saçımı sakalımı siyaha boyatıcam.

en son don draper yüzünden de lucky strike içmeye çalışıyordum öksüre öksüre...
  • ekranda görünce "vay orospu çocuğu" demekten kendimi alamadığım oyuncu.
    karizmayı böyle övüyoruz, biz de böyle delikanlıyız napalım*

bak mesela aynı etkiyi murat boz yaratamıyor, bilmem anlatabildim mi.
  • tv'de ilk iş yaptığı zamandan beri bilirim. ilk dizileri olan küçük kadınlar veya elif'ten sonra şimdiki dizisi olan hayat şarkısında oyunculuğunu nasıl ilerlettiğini gösteren oyuncu. bir de nedendir bilinmez, ilk gördüğümden beri severim . herhalde en büyük sebep; boşnak olmamız. oyunculuğunu daha iyi yerlere getirmesi dileğiyle...
  • (bkz: gülüşü güzel erkekler)

(bkz: gülünce çekici olan erkekler)

gülmek bir insanın çehresini nasıl bu kadar değiştirebilir... çok tatlı, bambaşka bir şey oluyor bu adam gülünce.
hesabın var mı? giriş yap