• beni tek başıma sigara içmeye yollamış, sağa sola mal mal bakmamı sağlamış adam.

şimdi telefonum çaldı açtım.. biri ''abi bi sigara içbe'' dedi.. bende tamam geliyom diyip kapattım direk. neyse lan indim aşşağıya yaktım sigarayı kimse yok etrafta. şirketteyim. genelde sigara molasını boyle veriyoruz biz. neyse işte patküt bi mesaj geldi. bu yavuşak bana mesaj atmış, ''abi özürdilerim uygunsuz bizamanda aradım herhalde kusura bakma'' falan bişiler diyo. lan dedim bu kim, ne diyo, ben nerdeyim falan derken jeton düştü. o esnada bu deli dümbeleğinin nick i de bi anda aklıma gelmedi. meğerse adam ''abi bisigaraiç ben'' demiş, konuya girmeden ben de ''tamam geliyom'' diyip telefonu kapatınca kalakalmış.

lan evladım. senin başına hiç mi normal bişi gelmez?
  • the vagrant ile birlikte an itibariyle bir milyon canlı para'da süper eğlenceli ve başarılı bir yarışma çıkarmasına rağmen, xy kromozomuna sahip olduğu için sözlükçüler tarafından pek de ilgi görmeyen sevgili dostum.
  • the vagrant ile kendisinin ekranda ki pozitif enerjisini gormek isteyenleri buraya davet ediyoruz.
    ayrica dun aksam giydigi t-shirtu cok begendim. okuyorsa bu yazilari bilsin, o t-shirtu istiyorum dostum.
  • ron perlman'a benziyor.
  • bir kutsal kişi.

zira bu insan halihazırda ilahi bir yanı olmayan bir gününüzü, bayramınızı "mübarek kılabilmektedir".

bisigaraic -meraba abii..
    x - meraba canım nassın?
    b- iyidir abi, bayramını mübarek kılmak için aramıştım.
    x- saol yiğenim biz de bu anı bekliyorduk bayramımımız mübarek kılındı hepimiz rahatladık.
    b - ne demek ne demek...

sultandır, candır, tabii "kendi arasında" kutsaldır.
  • spatula yerine satır kullanıp boya yapma kisvesi altında evin elektriğini satırla kesmek, etimek tatlısını fırında balık sanmak gibi efsanevi aksiyonları vardır kendisinin...

şirinliğine şirinlik katar, evi daha yaşanılır kılar bu olaylar orası ayrı...
  • az evvel monitörle klavyem arasına girip kendiyle benim aramda ama benim gıyabımda poker eli döndürmüş insandır.

b: ahahaa koydum sana... lan .... nereye koyuyorum renk yapmışsın meğer.
    t.v: ne?
    b: karo ası geldi.
    t.v:(gözler bilgisayarda) git lan allahaşkına bisigaraic (her manada).

ne tuhaf adam ya.
  • the vagrant'tan iyi olmasın, çok iyi bir insandır kendisi. misal moraliniz bozuk. esbpl maçı izlerken tribünde düşüncelere dalmışsınız. bisigaraiç ortama gelir, söyledikleriyle yaptıklarıyla gülmekten karınınıza ağrılar sokar.

bunun yanında süfer topçudur. bar tuvaletinde karşılaşıp "oha" demişliğim vardır.
  • parayı kazandıysa yıllar önce kaybettiğim kardeşimdir, kazanamadıysa pas vermem.

gerçi onun kazanacağı parayı yeri geliyor bir gecede yiyiyoruz ama...
hesabın var mı? giriş yap