• ooo kahvenin yanında bu kadar güzel giden bir zehir yemeyeli çok olmuştu.

öleceksek bundan ölelim...
  • 100 gramında 515 kcal bulunduran bir paket 230 gram olduğu için paketi gömenlerin 2×515+154.5 gibi basit bir matematik hesabıyla 1184.5 kcal aldıkları atıştırmalık nesne.
  • bugüne kadar türkiye ‘de tatmış olduğum ennn başarılı hazır perakende satılan bisküvi, kurabiye her ne ise.
  • ülker'in bizi şaşırtmayarak pakedinde herhangi bir besin değeri bilgisi vermediği kakaolu bisküvisi.
  • kliktag'a gore paketlenmis zehirdir;

http://www.kliktag.com/…ucts/product.php?id=3509074
  • 90lardaki tada en yakın biskrem özellikle tazesini bulunca hey gidi 90lar ne sucuğu kaldı ne biskuvileri ne magnumu hep dert yandığımız o zamanlar pahalıydı söylemi kalitesiydi anlamına da geliyor utmayalım
  • midemi ekşitiyor, bir daha yemiycem diyorum.

sonra çay içerken aklıma geliyor, yine açıyorum bir paket.

tadı muazzam, mamafih midemde ekşime yapıyor.
  • üstteki entry'ye ek olarak gramajı ocak 2022 itibarıyla 184 gram olarak sabit kalmış ama fiyatı 8tl'ye çıkarılmış bisküvi. bu haliyle bile piyasadaki en iyi bisküvilerden biridir. son zamanlarda bende ufak çaplı bir bağımlılık yarattı fakat elimdeki paket bitince uzun bir süre tekrar almayı düşünmüyorum çünkü kendileri yaptığım sporu 2 dakikada çöpe atmama neden oluyor.
  • ülker'in piyasayı eti burçak kurabi'ye bırakmamak adına alelacele geliştirdiği bir ürün gibi duruyor.

markette görünce gözlerim whatsapp'taki gözleri kalp şeklinde emoji gibi olmuştu ama eksikleri var. bir kere burçak kurabi gibi içinde plastik koruyucu muhakkak bulunmalı, kırık dökük oluyorlar. madem boyut büyüdü, zarar görmemesi sağlnmalı. ikincisi, kurabiyesinin kakao miktarı yoğun değil. içi dışı kakao olan bir üründe kakaoya doyamıyorsun. burçak kurabi kakaolu damağını doyuruyor, bunda eskik bir şeyler var. üçüncüsü, bir yerlerinde fazla yağ kullanılmış gibi ağır bir tat var. buna bir çözüm bulunmalı.
    dördüncü olarak da ülker'e tavsiyem, bunların dışını da çikolata ile kaplasanıza, nolur. içi dışı kurabiyesi her yeri yoğun kakao olsun, yüksek doz kakaodan köprü altlarında filan bulunsun insanlar. lütfen.

bir de unutmadan, burçak kurabi ile aynı fiyat olayı olmamış. aklı başında tüketici burçak kurabi tercih eder. hem daha büyük, hem daha lezzetli, hem daha başarılı, hem de içinde 7374637 çeşit lif şu bu var, çok besleyici ve doyurucu. fiyat bandı 2,5-3 tl şeklinde ayarlanırsa daha doğru olur
  • biskrem ve tutku'yu severek tüketirim fakat baymıştı tatları artık alıp yiyesim gelmiyordu. öyle ki otobüste dağıtılan tutkuları bile almıyordum. bu ürün çikolatalı bisküvilere yeni bir soluk getirmiş. biskrem'den daha lezzetli. henüz baymadı, bayana kadar yardırmaya devam.
hesabın var mı? giriş yap