• --- spoiler ---
    bu animenin tadında bırakıldığını düşünmüyorum. devamı gelmeli. son bölüme geldiğimde kendi kendime "lan bu kadar olay nasıl çözülecek bir bölümde" diye düşünüyordum. çözülmedi de zaten bok gibi kaldım. kırıldım sözlük.
    --- spoiler ---
  • kahramanımız mochizuki kojiro a.k.a. silver blade 100 yasında bir black blood yani vampirdir.
    güçlü kuvvetli kodumu oturtan bir arkadas olmakla beraber sempatik sakar ve disiplini yerinde sağlayan (özellikle kardeşi için) bir karakterdir...
    seri farklı vampir türleri arasındaki savaşı konu almaktadır.
    güzel seridir ve zevkle 2. bir 12 bölüm beklemekteyim yapımcılarından...
    ayrıca opening themei kulağa çok hoş gelir..winampa atıp arka arkaya dinlenesidir..
  • tadında kıvamında bırakılmış, - gerçi sonu açık sayılır ama - eğlenceli sayılabilecek, kafa dağıtmak için izlenebilecek bir seri. special zone gibi fantastik bir yer, kotaro gibi sevimli bir velet - nedense seslendirmesine hasta oldum, seiyusu omi minami imiş- jiro mochizuki gibi bir black blood vampir - soyisme bak, alice bu ismi söyleyeceğim diye tabi şekilden şekile girer- mimiko katsuragi gibi eğlenceli üçlüyü birleştirmiş. diğer karakterlerde keyifli, bu arada zelman clock amca gerçekten karizmatik ve fantastik bir tipmiş.
  • 2006 yapımı 12 bölümlük anime. ana karakterler mochizuki kojiro , kardeşi kotaro ve onlara yardımcı olan "insan" kızımız mimiko'dur. özellikle karakterleri aksiyon türünde tatmin edici karakterler olup, vampirlerin kendi aralarındaki ırk ve kan farklılıklarından doğan savaşlarını konu ediyor. konu daha sürdürülebilir olmasına karşı tadında bırakılmış, dağıtılmamış bir anime. her zamanki gibi vampirlerle ilgili animelerin başarılı olması genellemesini bozmuyor.
hesabın var mı? giriş yap