4038 entry daha
  • yemin ediyorum şu dizinin altına sevmediği bölümleri yazanlara gerizekalı muamelesi yapan kestaneden hallice beyinlileri yatırıp ağzına defeke etmek istiyorum ya. yahu dizinin hiçbir bölümünü eleştirmeyelim mi? sen izlediğin her bölümü beğendin mi? bi tanesi bile mi kötü değildi?
    en sevdiğim ilk 3 diziden biridir black mirror ama 5.sezon kalitenin biraz düştüğünü düşünüyorum, sen böyle düşünmek zorunda değilsin. ancaaaak nasıl ki ben miley cyrus'lu bölüme kötü diyemeyen seni kestane beyinli olduğun için eleştirip hakaret etmiyorsam sen de 5.sezonu beğenmeyelere ufak beyinli diyemezsin.
    sik sik yorum yapmayın artık. eleştirini yap geç, saçma cümlelerle egonu tatmin etmeye çalışma. dizinin ana temasını kavrayıp öyle izleyin demiş bir de haspam ya asdasdasda. hiç anlamadıydık biz bu dizinin olayını zaten arka sokaklar izler gibi izledik hep, bi sen anladın helal be! einstein mısın tesla mısın planck mısın be arkadaş!

tanım: 5.sezon eski tadı vermese de hala son zamanların chernobyl ile beraber en güzel dizisidir. black museum bölümü tapılasıcadır.
1502 entry daha
hesabın var mı? giriş yap