şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
4254 entry daha
 • 5. sezonu sadece ergenler izlemiş heralde,

  ana fikri neymiş, nasıl bölüm sonuymuş, ne kadar boktanmış, artık sıçmış, bitmesi gerekiyormuş,

  arkadaşlar sizin ufak beyinleriniz anlamlandırmaya yetmiyorsa yorum yapmayın.

  dizinin adını ve ana temasını iyi kavrayıp bir daha izleyin bölümleri.

  5s1b ; bu kaçınılmaz bir gerçek, eğer işler bugün bile gta online + vr + ar seviyesine gelmişse (bkz: the call up) tarzı filmler bugünün teknolojisi + yakın gelecekti teknoloji ile olabilecekleri çekip yansıtıyorsa ileride bu aşamalara geçildiğinde kesinlikle yaşanması mümkün sanal dünyanın çirkin arka yüzünü ortaya koymuş,

  5s2b ;sadece bitişi bile yeterli, herkes aslında birbirini çok umursuyormuş gibi davranırken bu çağda aslında hepimizin sorunu kişisel zevkimiz kişisel rahatımız kişisel hayatlarımız, yalandan sosyal yardım kampanyalarına katılıp, yalandan mültecilere üzülüp, yalandan hayvanlara yapılan işkencelere, fakirliğe, açlığa, savaşa, ölüme üzülme numaraları yapıyoruz, kendi duygularımızı tatmin edip bu sonsuz imkan sunan çağın derinliğine 2 dk sonra(zaman değişebilir) dönüyoruz, çünkü hayattan çok fazla alacağımız var, her yer konser, her yer son çıkan oyunlar, arabalar, telefonlar, etkinlikler, seks, içki ve uyuşturucu dolu hepsine dönüp bizi mutlu etmek için harcamamız gereken zaman çok kısa.

  5s3b ; konuyu bile anlatmasak en azından kârlılığın ve ilginin devam etmesi için genç yeni nesilin bu tarz işlere çekilmesi gerekiyor çünkü bu çarkları gelecekte ayakta tutacak olan onlar, bu bölümün yapılma sebebini ceza'nın son destek olduğu şarkıdaki kafa yapısına yakın olduğunu düşünüyorum.
 • yemin ediyorum şu dizinin altına sevmediği bölümleri yazanlara gerizekalı muamelesi yapan kestaneden hallice beyinlileri yatırıp ağzına defeke etmek istiyorum ya. yahu dizinin hiçbir bölümünü eleştirmeyelim mi? sen izlediğin her bölümü beğendin mi? bi tanesi bile mi tatmin edici değildi?
  en sevdiğim ilk 3 diziden biridir black mirror ama 5.sezon kalitenin biraz düştüğünü düşünüyorum, sen böyle düşünmek zorunda değilsin. ancaaaak nasıl ki ben miley cyrus'lu bölüme kötü diyemeyen seni kestane beyinli olduğun için eleştirip hakaret etmiyorsam sen de 5.sezonu beğenmeyelere ufak beyinli diyemezsin.
  sik sik yorum yapmayın artık. eleştirini yap geç, saçma cümlelerle egonu tatmin etmeye çalışma. dizinin ana temasını kavrayıp öyle izleyin demiş bir de haspam ya asdasdasda. hiç anlamadıydık biz bu dizinin olayını zaten arka sokaklar izler gibi izledik hep, bi sen anladın helal be! einstein mısın tesla mısın planck mısın be arkadaş!

  tanım: 5.sezon eski tadı vermese de hala son zamanların chernobyl ile beraber en güzel dizisidir. black museum bölümü tapılasıcadır.
1 entry daha