şükela:  tümü | bugün
 • izlemekten keyif aldigim tek magazin programi. muhtesem. cemiyet hayatindan teyzeler, ablalar, abiler.. winners club, sarisin fonlu olarak boy gosteriyor.

  tavsiye ederim, degisik bir kafasi var..
 • özellikle firdevs yöreoğlu ile hayatımıza giren cemiyet hayatı kavramını her haberinde vurgulayan magazin programı. cemiyet ve iş hayatının sevilen kişilerin günlük yaşantılarını, cemiyet ve iş hayatının moda sever kişilerin katıldığı koleksiyonlarını, cemiyet ve iş hayatının sanat tutkunlarının karaköy'de katıldıkları bir sergileri, cemiyet ve iş hayatının ünlü isimlerinin evlilik törenlerini vb. gibi cemiyet ve iş hayatında vuku bulan olayların haberlerini yayınlanmaktadır. yalnız aşk-ı memnu'nda gördüğümüz sınıfsal uçurumun ne kadar da fazla olduğunu da gözler önüne sürmektedir. kısacası "ne hayatlar var" eşliğinde zaman tüketmek için alternatif bir program olabilir.
 • zorlu, vakko, sabancı, boyner, doğuş, koç... izlerken bile insanın refah seviyesi artıyor.

  gerçek magazin budur. gece kulübünde kavga yok. bar kapısında alkollü ünlüleri bekleyen muhabir yok. ıstanbul'un en nezih insanları var. golf var. tenis var. dalış sporu var. ata binen zarif hanımefendiler var. eda taşpinar var.

  eda taşpınar'ı görünce, aman aman nereye geldik! demeyin. o bazen cumartesi sürprizi, bazen magazin d'ye takılır. ünlüler dünyası ile cemiyet hayatı arasında bir sentez oluşturur. sakin olun. kanalı değiştirmeyin. zenginliğin tadını çıkarın.
 • bunlar cemiyet hayatından ziyade yandaş hayatı konseptine geçti son zamanlarada, geçen bi programda mevlüt çavuşoğlu golf turnuvasında diye habere denk gelmiştim, bugün de bi düğün yayınladılar, davetliler arasında ne ararsan var; mehmet ağar, yanı başında cemil barlas ve bi kaç saçmalık daha, konuşmayı da ali şen (son zamanlarda iktidara yanlayanlardan) yapıyor, sayın şen konuşmasında güçlü ailelerin çcouklarının evlenmesinin devleti & milleti geliştireceğinden bahsetti.

  memlekette cemiyet hayatı da bitmiş aq !!

  edit: az önce aklıma geldi, düğünde ebru gündeş sahne alıyordu.