• eminem'in yapımcılığını üstlendiği bir battle rap filmi. önümüzdeki ay toronto film festivalinde gösterilecekmiş. fragmanı da burada: https://www.youtube.com/watch?v=u_8ycsx9pqe
  • şu sıralar yayınlanacak olan fragmanında eminem’in soundtrack için yaptığı şarkılardan birinin de bulunması beklenen film. soundtrack’te em’le beraber 50 cent ve dr. dre’nin de yer alması bekleniyor bu arada.

edit: fragman şurada. beklenilenin aksine yeni bir şarkı teaserı falan bulunmuyor fragmanda. yine de film iyi olacak gibi.
  • amerika’da bildiğim kadarıyla bazı yerlerde gösterime girmiş film. soundtrack’a dair filmden bir iki snippet sızmış ve credit’lere göre eminem, anderson .paak ve boogie’nin freak adında bir şarkısı mevcutmuş. soundtrack’inin ne zaman yayınlanacağı hakkında henüz kesin bir bilgi yok.

henüz izleyemediğimden anca soundtrack’i hakkında bilgi verebiliyorum sözlük kusura bakma. *
  • internette deli gibi aradığım ama bulamadığım filmdi kendisi, youtube premium üstünde 28 kasım günü çıkacağını öğrendim. 2 kasım günü seçilmiş bazı sinemalarda gösterime girmiş.
  • dün itibariyle youtube red üzerinden yayınlanmış ve takiben malum ortamlara düşmüştür. bir de soundtrack geleydi :/
  • lan yeni gördüm, hemen hallediyorum
  • herkesin gereksiz alingan olması dışında bir sıkıntısı olmayan, eminemin yapımcısı olduğu enfes barlarlara ve tatmin edici miktarda kurgu freestyle rap battle sahnesine sahip film. başroldeki oyuncunun yetersiz olduğunu düşünüyorum. 2 kez izledim anlamadığım biyer kalmasin diye. youtube premium ile izlenebilir.
hesabın var mı? giriş yap