• arkadaşlar, bu gibi durumlar için yargı yolu açık. dava açarsanız en kısa sürede kazanır ve eğitiminize devam edesiniz.
  • berbat bir durum, gerçekten rezalet. mağdur kişi yanlış hesaplanıp hesaplanmasına da bir şey demiyor ki, adam gibi oturup ciddiyetle hesaplasalardı şu an kazandığı üniversitelerden birinde öğrenim görmekteydi. umarım hala hak hukuka değer veren insanlar vardır aramızda. puanım 10/10.
  • üniversitenin hatası üniversiteyi bağlar yok mu cengaver bir avukat yazar genç arkadaşımızın hakkını alacak?
  • rezalet gibi rezalet gerçekten. bu ülkede çıldırmadan yaşamak ne kadar zor. umarım başlık gündemde kalır. şu aşamada yapılacak tek şey dava açmak ama o da şu ortamda kim bilir ne kadar sürer.
  • saçmalık
    hesaplamayı başta doğru düzgün yapsalarmış
    kazanılan hak geri alınamaz
    deneyebileceğiniz tüm yasal yolları deneyin
    üzgünüz diyince bitmiyor iş
    hesaplamayı kim yanlış yaptıysa özel üni ücretini ödesin madem üzgünse
  • ondan sonra beyin göçü diye veryansın ederler.
  • up
  • ülkede hukuk yok adalet yok
    hukuk olsa şu çocuğun tüm üniversite eğitim masrafını izzet baysal'a fike fike ödetir hakim/savcılar ama nerdeee? dediğim olay.
  • cengaver bir avukata vs. gerek yok. arkadaş haklı ve mahkeme yolu açık ki kazancağı da kesin. olayı buraya taşımasında bir beis görmüyorum ama karalar bağlanacak bir durum da değil.
    gider dava eder kazanır ve bolu’da düzenini kurmak için yaptığı emekleri de boşa gitmez.
  • öğrenci işlerinde adı sorulsa bile bilmiyorum diyecek insanların sorumsuzlukları ben de az daha mağdur oluyordum bunların yüzünden, siz çok çaba sarf ediyorsunuz ama karşınızdaki kalın kafa halden anlamıyor. kaydı silemezler yok öyle hata yaptık kaydı siliyoruz derhal yürütmeyi durdurma talepli dava açın.
hesabın var mı? giriş yap