şükela:  tümü | bugün
 • özellikle macbook kullanıcıları için olmazsa olmaz bir uygulama.

  genel olarak sesi genişletmeye, iyileştirmeye ve ses seviyesini yükseltmeye yarasa da özellikle maksimum ses seviyesi düşük olan macbook'lar için vazgeçilmez. eğer bilgisayarın kendisinden müzik dinlemeyi sevmiyorsanız ya da film izlerken ses seviyesi düşük geliyorsa mutlaka denenmeli.

  son versiyonunda gelen "controlled boost" özelliği sayesinde hoparlörün kapasitesini göze alarak belli frekansları kısarak seste patlamanın ve cızırtıların da önüne geçebiliyor.

  uygulamanın mac app store fiyatı 52.99 tl fakat verdiğiniz her bir kuruşa değiyor, emin olabilirsiniz.

  link: mac app store
 • macbookunuzun sesini yükselten muhteşem program. özellikle internetten izlenilen şeylerde çok işe yarıyor.
 • en son ücretsiz kullanıyordum akabinde program çalışmamaya başladı , o kadar alışmışım ki para verip programı edindim. biraz fazla para istiyorlar ama parasının hakkını veren nadir programlardan biridir. macbook kullanan herkese kesinlikle tavsiye ederim.
 • inanilmaz bir program, bilgisayardan müzik dinlemeyi ve film izlemeyi seven her macbook sahibine kesinlikle öneririm. özellikle iyi bir kulaklik kullaniyorsaniz, sadece ses seviyesini degil ses kalitesini dehset arttiriyor, daha önceden dinlediginiz sarkilari orgazmik olarak tekrar tekrar dinlersiniz.

  fiyati yuksek gelebilir ama trial versiyonu indirilip denenebilir...

  ayrica yeni versiyonu boom 3 cikmis, 3d ses deneyimi sunuyorlar boom 3 versiyonunda. o da sükela.
 • lanet bir program. o kadar mükemmel ki telefonumdan müzik dinleyemiyorum artık. *