• öncelikle allâh rahmet eylesin.
    -cut here- (bkz: dua vaktine denk gelmesi)

sonralıkla bir arkadaş aman yanlışlıkla allâh'a inanırım falan korkusuyla, tulpa'dan tut evrene mesaj göndermeye kadar (bkz: evren:"şu bahattin mi lan?") demediği kalmamış.

ayrıca o arkadaşa belirtmek isterim ki; nice cinlerle uğraşanlar biliyorum bişey görmedi; nice uğraşmayanlar, alâkasız yaşayanlar biliyorum ki maruz kaldılar.

diğerinin oluşturduğu tulpa buna mı musallat oluyor dersin
  • haber

özet: genç, evde arkadaşıyla şakalaşırken aynanın üzerine düşüyor. aynanın bir parçası boynuna saplanıyor ve hayatını kaybediyor... boynundaki "cut here" dövmesi ise durumu iyice trajik hale getirmiş.

o değil de bu şakalaşmak için birini kaldırmaya çalışmak falan beyni olan insan ırkının en tezat hareketlerinden biri. yani insanın beyninden düşünme yetisini komple alsan, ancak o zaman böyle hareketler sergilerdi. sağlıklı bir insanın böyle şakalaşmasını ben hiç anlayamayacağım..

(bkz: monopoly oynamak isterken babayla boğuşma oynamak)
  • huzur içinde uyusun... boğazına "cut here" yazan dövme yaptırarak kendi tulpa sını oluşturmuş... evren yaptığınız her işten haberdardır. burayı kes diye boynunuza yazı yazdırırsanız, bu düşünce enerjiniz, düşünce varlığı yaratır. tulpa denilen bu enerji formu, düşünce enerjiniz ile zaman içinde öyle güçlü hale gelir ki bundan kurtulamayabilirsiniz...
    örneğin cin gördüğüne yemin edenlere inanırım. cinlerle uğraşa uğraşa kendi tulpalarını oluştururlar. bu tulpalar öyle güçlenir ki kişiyi ele geçirir... varlık güçlenirken, siz zayıflarsınız... cinler, periler, iblisler, doğa üstü varlıklar tulpa formunda enerji varlıklarıdır.
    hülasa; evrene bir mesaj gönderirseniz, evren "emriniz başım üstüne" der...
    iyi şeylerle uğraşın, düşünün iyi şeyler olsun... kötü düşünceleri sürekli aklınızdan geçirerek kötülüğün güçlenmesine sebep olmayın...

edit: ileri okuma için hayatın sırrının anahtarı başlıklı yazımı okumanızı tavsiye ederim... #98644703
  • adı trevor muymuş bu gencin?
  • benim dikkatimi çeken sayfada aşağıya inince gördüğüm haber. biri evlatlık verilen ikizlerin sosyal medyada birbirlerini bulması.
hesabın var mı? giriş yap